Twój koszyk jest pusty

0
+48 570 600 340

Kariera

ASYSTENT SPRZEDAŻY

Jeżeli jesteś zainteresowany pracą w stacjonarnym salonie Mensa Home, prześlij nam swoje CV na adres e-mailowy: praca@mensahome.eu (podając w tytule wiadomości nazwę miasta, którym jesteś zainteresowany)

Zakres obowiązków:

  • profesjonalna obsługa Klientów
  • dbanie o porządek i wizerunek sklepu
  • obsługa komputera
  • przyjmowanie towaru

Wymagania:

  • zaangażowanie w pracę
  • uczciwość i rzetelność
  • łatwe nawiązywanie kontaktów
  • umiejętność pracy w zespole
  • wysoka kultura osobista
  • punktualność

Oferujemy:

  • pracę w miłym zespole
  • grafik dostosowany do potrzeb pracownika
  • premie sprzedażowe

Prosimy o dopisanie w swoim CV: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).” Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.