Arzberg to firma z długą tradycją, wyróżniająca się rozpoznawalnym designem oraz najwyższą jakością produktów. Marka Arzberg jest symbolem stylu, gdzie ponad osiemdziesiąt lat doświadczenia wpisuje się w niezmienny design i trwałą jakość. Renomowani projektanci pozostawili swoje ślady na słynnych wzorach Arzberg, które zdobyły liczne międzynarodowe nagrody za wyjątkowy design. Produkty Arzberg są sukcesywnie wprowadzane na rynek światowy, zachwycając zarówno estetyką, jak i funkcjonalnością.

Arzberg rozpoczęła swoją działalność w 1887 roku, a historia marki jest związana z wprowadzeniem przez Wielką Brytanię ustawy "Merchandise Mark Act." W efekcie, produkty z Niemiec musiały nosić oznaczenie "Made in Germany". Co początkowo miało być ostrzeżeniem, szybko stało się znakiem jakości. Arzberg zaczęła kreować swoją historię "Made in Germany", konsekwentnie kierując się ku przyszłości, rozwijając nowe kształty i trendy.

Arzberg kładzie nacisk na doskonały kształt każdego wzoru, utrzymując równowagę pomiędzy wyrazistą formą a praktyczną funkcjonalnością. Produkty tej marki są harmonijnymi dziełami, które chce się zachować na zawsze, ponieważ stanowią integralną część życia klienta. Porcelana Arzberg nie jest jedynie przedmiotem codziennego użytku, lecz wyrazem stylu, rozkoszy i radości z nakrywania stołu.

Arzberg zdobyła liczne nagrody za design, potwierdzającą nieustające umiejętności projektowe firmy. Już w 1936 roku Forma 1382 zdobyła Złoty Medal na VI Triennale w Mediolanie, a rok później także na Wystawie Światowej w Paryżu. Nagrody te kontynuowały się w kolejnych latach, obejmując różnorodne kolekcje. Współczesne nagrody obejmują m.in. Formę 2006 Petera Schmidta i kolekcję Gourmet Heike Philipp, zdobywając łącznie siedem prestiżowych międzynarodowych wyróżnień.

Potęga marki i designu to trwałe wartości, które przetrwają w zmieniającym się rynku. Arzberg produkuje porcelanę trwałą, dostosowaną do różnych okazji, stylów życia i nastrojów. Marka Arzberg to nie tylko sprzedaż porcelany, lecz także historia, design i jakość, będąca wyrazem stylu życia.