W asortymencie Mensa Home dostępne jest szkło do serwowania napojów alkoholowych i bezalkoholowych. Dla miłośników degustacji whisky, brandy czy koniaku we własnym domu przygotowano większość popularnych modeli kieliszków, jakie przeznaczone są do tych wyśmienitych trunków. Ich specjalny, pękaty kształt sprawia, że wzmacnia się smak oraz aromat alkoholu w trakcie delektowania się nim. Produkty występują w wersjach o zróżnicowanych pojemnościach oraz wysokości, które można zamówić online lub kupić w salonie stacjonarnym firmy.

Eleganckie kieliszki dla miłośników whisky

Szkło przeznaczone do serwowania alkoholi dojrzewających, takich jak koniak czy brandy, ma charakterystyczny kształt. Kieliszki osadzone są na krótkiej stopce i mają pękatą czaszę, która zwęża się ku górze. Pozwala to zachować wewnątrz znakomity smak oraz aromat whisky i innych popularnych trunków. Ma to bezpośredni wpływ na wrażenia, jakie odczuwa się w trakcie degustacji. Dla miłośników napojów alkoholowych w Mensa Home przygotowano duży wybór modeli zastawy stołowej, które wyprodukowały marki premium, m.in. Peugeot, Villeroy & Boch czy Wedgwood.

Znaczna większość kieliszków znajdujących się w ofercie można z powodzeniem wykorzystać w swoim domu, a także w lokalu komercyjnym. W eleganckiej restauracji czy barze warto podawać gościom do degustacji whisky specjalne szkło podkreślające jej aromat oraz smak. Ciekawą propozycją dla miłośników tych popularnych alkoholi są modele zaopatrzone w przykrywkę, która pozwala jeszcze bardziej spotęgować właściwości smakowe i zapachowe napoju. 

Popularne modele kieliszków do degustacji whisky

Prezentowane tutaj modele szkła są odpowiednie dla miłośników dojrzewających trunków, a także osób, które dopiero pragną przekonać się o ich wyśmienitym smaku oraz aromacie. W sklepie znajdą Państwo większość kieliszków przeznaczonych do whisky, a także wielu innych popularnych rodzajów alkoholu. Na szczególną uwagę zasługuje zestaw produktów do degustacji w większym gronie, który można zamówić na prezent dla bliskiej osoby lubiącej delektować się napojami alkoholowymi.