KitchenAid to amerykańska marka, która jest znana ze swoich niezawodnych urządzeń i narzędzi kuchennych. Marka powstała w ubiegłym wieku i została zainspirowana przez inżyniera Herberta Johnsona, który zmechanizował ręczną prace ówczesnych piekarzy. Jego geniusz tkwił na zastosowaniu unikalnej pracy działania maszyny, która odbywała się na zasadzie ruchu ‘planetarnego’. Metoda działania zrewolucjonizowała przemysł piekarniczy poprzez automatyzacje wyrabiania ciasta w sposób dokładny i szybki. Dziś mikser KitchenAid jest niewątpliwym liderem w produkcji kuchennego małego AGD. Ich produkty mają miano niezawodnych, solidnych i wielofunkcyjnych urządzeń, które wyróżniają się wysoką jakością i elegancją. 

Tylko w Mensa Home znajdą Państwo limitowaną edycję kultowych urządzeń z serii Artisan i Loft w jubileuszowej odsłonie Queen of Hearts. Kolekcja łączy w sobie specjalne wydanie legendarnych urządzeń. 

Sprzęt marki KitchenAid – funkcjonalny i wygodny 

Zachęcamy do wyboru zgromadzonych w tej kategorii urządzeń, które znacząco ułatwiają wykonywanie różnych prac kuchennych. Proponowane małe AGD obejmuje sprzęt bazujący na nowoczesnych rozwiązaniach i technologiach, które wpisują się w potrzeby współczesnego, wymagającego klienta. Miksery i inne urządzenia tego typu gwarantują niezawodność i funkcjonalność na wysokim poziomie, dzięki czemu można czerpać z gotowania prawdziwą przyjemność, oszczędzając mnóstwo cennego czasu. Marka KitchenAid znana jest ponadto z jakości i wydajności dostarczanego asortymentu, więc zyskuje się pewność wyboru sprzętu niezawodnego, przystosowanego do intensywnej eksploatacji – z powodzeniem może służyć przez wiele długich lat. 

Małe AGD – szeroka oferta 

Zdajemy sobie sprawę z różnorodnych preferencji i potrzeb klientów, dlatego przygotowaliśmy bardzo szeroką ofertę z elektrycznym sprzętem kuchennym. W sprzedaży dostępny jest niejeden mikser KitchenAid planetarny i ręczny, a także blendery, malaksery, tostery, wyciskarki, czajniki i inne urządzenia małego AGD. Jesteśmy przekonani, że każdy znajdzie tutaj dokładnie to czego potrzebuje do swojej kuchni. Wszystkie sprzęty są praktyczne i trwałe, ponieważ zostały wykonane z najwyższą starannością jedynie z wysokojakościowych komponentów. Oprócz samych urządzeń oferta obejmuje także przydatne akcesoria i dodatki marki KitchenAid.

Sprzęt KitchenAid – kompleksowe wyposażenie Twojej kuchni

Do niezbędnych elementów wyposażenia kuchni, które dostarcza KitchenAid, można zaliczyć m.in. patelnię. W naszej ofercie znajdziesz różnorodne modele sygnowane logo amerykańskiej marki, które są wykonane m.in. ze stali nierdzewnej i aluminium. Szeroki wybór rozmiarów pozwala na dobranie egzemplarza z myślą zarówno o jednej osobie, jak i rodzinie. Do sprawnej pracy w kuchni w praktyce konieczne są także roboty kuchenne, np. planetarne albo blendery kielichowe. Czym się one różnią i który z nich wybrać?

Mieszanie płynnych składników, szatkowanie warzyw, rozdrabnianie ciasta, tarcie owoców, mielenie mięsa czy wyciskanie soku to czynności, które można wykonać od początku do końca manualnie. Wymaga to jednak duża energii i czasu, dlatego zdecydowanie lepiej sięgnąć po odpowiednio dobrany robot kuchenny, np. planetarny, który pozwala na błyskawiczną realizację każdej z tych prac. To najbardziej rozbudowane pod względem funkcjonalności urządzenie marki KitchenAid oferowane w naszym sklepie. W nieco mniej możliwości wyposażony jest natomiast blender kielichowy z nożem ze stali nierdzewnej.

Blender kielichowy i inne roboty kuchenne KitchenAid

To urządzenie doskonale nadaje się do przyrządzania m.in. gęstych napojów w rodzaju koktajli, smoothie czy shake’ów. Jest zbudowane z pojemnika zamocowanego na korpusie z silnikiem, który odpowiada za napędzanie bardzo szybko obracającego się ostrza ze stali nierdzewnej. Wystarczy napełnić zawartość zbiornika blendera kielichowego, aby po chwili uzyskać jednorodną, gładką masę – jej płynność jest uzależniona od rodzaju i ilości wykorzystanych owoców bądź warzyw. Podobne napoje można co prawda przygotować również dzięki planetarnemu robotowi kuchennemu, jednak większą precyzję i ergonomię pracy z reguły gwarantuje właśnie blender kielichowy z ostrzem ze stali nierdzewnej.

W każdej kuchni musi znajdować się także czajnik – jeżeli jest nim produkt marki KitchenAid, można mieć pewność, że spełnia nawet najbardziej wygórowane wymagania dotyczące estetyki wykonania, trwałości i praktyczności użytkowania. Piękne i niezwykle efektywne w działaniu urządzenia świetnie wzbogacają przestrzeń pod względem estetycznym i funkcjonalnym. Zapraszamy do zamawiania czajników, a także robotów kuchennych i blenderów kielichowych.

Sortuj wg. kolorów