KitchenAid to amerykańska marka, która jest znana ze swoich niezawodnych urządzeń i narzędzi kuchennych. Marka powstała w ubiegłym wieku i została zainspirowana przez inżyniera Herberta Johnsona, który zmechanizował ręczną prace ówczesnych piekarzy. Jego geniusz tkwił na zastosowaniu unikalnej pracy działania maszyny, która odbywała się na zasadzie ruchu ‘planetarnego’. Metoda działania zrewolucjonizowała przemysł piekarniczy poprzez automatyzacje wyrabiania ciasta w sposób dokładny i szybki. Dziś mikser KitchenAid jest niewątpliwym liderem w produkcji kuchennego małego AGD. Ich produkty mają miano niezawodnych, solidnych i wielofunkcyjnych urządzeń, które wyróżniają się wysoką jakością i elegancją. 

Tylko w Mensa Home znajdą Państwo limitowaną edycję kultowych urządzeń z serii Artisan i Loft w jubileuszowej odsłonie Queen of Hearts. Kolekcja łączy w sobie specjalne wydanie legendarnych urządzeń. 

Sprzęt marki KitchenAid – funkcjonalny i wygodny 

Zachęcamy do wyboru zgromadzonych w tej kategorii urządzeń, które znacząco ułatwiają wykonywanie różnych prac kuchennych. Proponowane małe AGD obejmuje sprzęt bazujący na nowoczesnych rozwiązaniach i technologiach, które wpisują się w potrzeby współczesnego, wymagającego klienta. Miksery i inne urządzenia tego typu gwarantują niezawodność i funkcjonalność na wysokim poziomie, dzięki czemu można czerpać z gotowania prawdziwą przyjemność, oszczędzając mnóstwo cennego czasu. Marka KitchenAid znana jest ponadto z jakości i wydajności dostarczanego asortymentu, więc zyskuje się pewność wyboru sprzętu niezawodnego, przystosowanego do intensywnej eksploatacji – z powodzeniem może służyć przez wiele długich lat. 

Małe AGD – szeroka oferta 

Zdajemy sobie sprawę z różnorodnych preferencji i potrzeb klientów, dlatego przygotowaliśmy bardzo szeroką ofertę z elektrycznym sprzętem kuchennym. W sprzedaży dostępny jest niejeden mikser KitchenAid planetarny i ręczny, a także blendery, malaksery, tostery, wyciskarki, czajniki i inne urządzenia małego AGD. Jesteśmy przekonani, że każdy znajdzie tutaj dokładnie to czego potrzebuje do swojej kuchni. Wszystkie sprzęty są praktyczne i trwałe, ponieważ zostały wykonane z najwyższą starannością jedynie z wysokojakościowych komponentów. Oprócz samych urządzeń oferta obejmuje także przydatne akcesoria i dodatki marki KitchenAid. Zapraszamy do zapoznania się z całym asortymentem i składania zamówień – gwarantujemy sprawną ich realizację

Sortuj wg. kolorów