Estetyczna zastawa stołowa to ważny element nie tylko w restauracjach i na przyjęciach, ale także na co dzień przy rodzinnym obiedzie. Odpowiednio dopasowany zestaw butelek na przyprawy doskonale dopełni każdą aranżację. Olej i ocet umieszczone w specjalnych dozownikach sprawiają, że gotowanie jest jeszcze wygodniejsze. W Mensa Home znajdą Państwo produkty szklane, ze stali nierdzewnej, tworzywa sztucznego czy najpiękniejszej porcelany i ceramiki. Wszystkie dostępne artykuły pojedyncze lub w komplecie stanowią rozwiązania najwyższej jakości. Można więc mieć pewność, że są solidne i wykonane z dbałością o najmniejszy szczegół! 

Zestaw butelek na ocet i olej – ładny i praktyczny 

Pasujące do siebie dozowniki na olej i ocet niezwykle estetycznie prezentują się na stole. Taki efekt najłatwiej uzyskać, wybierając zestaw butelek na przyprawy. Komplety pojemników ze stali nierdzewnej doskonale spełniają także swoją funkcję praktyczną. Umożliwiają przenoszenie przypraw, z których korzysta się najczęściej. Poprzez postawienie zestawu na stole dadzą Państwo swoim gościom możliwość doprawienia dań według własnego uznania. 

Ciekawą propozycję stanowi butelka na ocet i oliwę 2 w 1. Praktyczny projekt daje wrażenie, że jeden produkt wlany jest w drugi. Taki dozownik świetnie się prezentuje i bez wątpienia przyciąga wzrok. Z kolei naczynia na oliwę są wykonane z porcelany lub ceramiki, co pozwala ochronić zawartość od słońca i zachować jej właściwości. 

Dozowniki oleju i octu i inne akcesoria 

Ze względu na swój praktyczny charakter dozowniki oleju i octu znajdują zastosowanie nie tylko w restauracjach i hotelach, ale także w domach. Dzięki praktycznej wylewce można łatwo kontrolować ilość wlewanego produktu podczas przyrządzania potraw. Butelki na podstawce ze stali nierdzewnej mogą pełnić niemal funkcję elementu dekoracyjnego. Propozycje w różnych stylach pozwalają na wybór tej idealnie pasującej do nowoczesnej lub tradycyjnej aranżacji kuchni, lub jadalni. W ofercie znajdują się również takie przybory, jak pojemniki na miód czy praktyczny i estetyczny zestaw na deseczce składający się z osobnych naczyń na oliwę i sól.