Te naczynia o podwójnych ściankach, mogą przydać się w wielu okolicznościach. Termosy turystyczne oraz obiadowe służą głównie do przechowywania jedzenia czy napojów o temperaturze znacznie różniącej się od tej panującej w otoczeniu. Proponowane przez Mensa Home produkty różnią się pojemnością, kolorem oraz materiałem, z jakiego są wykonane, jak również sposobem zamknięcia. Łączy je za to, że utrzymują określoną temperaturę napoju – w różnym czasie w zależności od wybranego modelu. Zanim więc zapadnie decyzja o zakupie modelu turystycznego lub obiadowego, warto dostosować ten pojemnik termiczny do swoich potrzeb, aby spełniał wszystkie oczekiwania. Warto dodać, że wszystkie oferowane tu produkty premium, sprawdzą się w warunkach polowych! Ciepłe jedzenie, jak i ulubioną kawę albo herbatę więc ze sobą mieć zawsze i wszędzie!

Termosy turystyczne – inwestycja na lata

Przydadzą się one o każdej porze roku i najróżniejszych miejscach – zawsze warto mieć takie rzeczy pod ręką. Zimą do termosów turystycznych można wlać kawę czy herbatę, które rozgrzeją. Latem z kolei podczas różnych wypadów świetnie w tego rodzaju dzbankach termicznych sprawdzą się zimne napoje – dla ochłody. Przy wyborze powinno wziąć się pod uwagę m.in. długość utrzymywania temperatury napojów czy pojemność.

Termosy obiadowe – ciepły posiłek w każdym miejscu

Doskonale przydają się one np. podczas wielogodzinnej podróży, gdy przychodzi ochota i potrzeba, aby zjeść jakieś ciepłe danie. Termos obiadowy utrzymuje przez określony czas temperaturę przechowywanego w nim posiłku. Idealnie nadaje się do tego, aby łatwo i bezpiecznie przetransportować w nim pyszną pomidorówkę, żurek czy rosół. Doskonale też sprawdzi się jako termiczny pojemnik na wszelkie potrawy jednogarnkowe.

Oprócz tego model obiadowy jest znakomity zarówno do przechowywania potraw ciepłych, jak i innych.

Różnorodność proponowanych tu produktów pozwala na dopasowane ich do swoich potrzeb. Lekkie i odporne na wstrząsy będą zakupem na lata. Warto więc wyposażyć w dostępne w Mensa Home termosy turystyczne i inne pojemniki termiczne na żywność lub ulubione napoje!