Świeczki wprowadzające do wnętrza ciepło i wyjątkowy nastrój nie są zarezerwowane jedynie do romantycznych kolacji. Mogą cudownie pachnieć również na co dzień, na przykład przy czytaniu książki, oglądaniu ulubionego filmu lub podczas pracy w domu. Dostępne w Mensa Home świece zapachowe są wyrobami najwyższej jakości, które wytwarza się głównie z naturalnego wosku (przede wszystkim sojowego). Powstają one przy wykorzystaniu najbardziej luksusowych składników, które wpływają na intensywność ich zapachu oraz dłuższy czas spalania. Niniejsza kategoria sklepu jest strefą wręcz magiczną. Znajdują się tutaj bowiem produkty o niepowtarzalnych aromatach, z których każdy może wybrać swój ulubiony.

Świece zapachowe – wyjątkowy nastrój w dowolnym momencie

Takie dodatki do wystroju, jak naturalne świece zauważalnie wpływają na samopoczucie, ale charakteryzują się różnym działaniem w zależności od zapachu. Potrafią między innymi w wyjątkowy sposób poprawić nastrój, umilić kąpiel po męczącym dniu w pracy lub w szkole, odprężyć po stresującym tygodniu lub wprowadzić romantyczną atmosferę.

Przy wykorzystaniu w produkcji świec naturalnego wosku sojowego, który jest całkowicie bezwonny, można wydobyć najgłębszy aromat wykorzystywanych składników. To właśnie dlatego wyjątkowe zapachy świeczek zapachowych zaskakują i nie tylko wypełniają mieszkanie niesamowitą aurą, ale też działają na nastrój niczym aromaterapia.

Duży wybór wosków i świec zapachowych

Katalog Mensa Home obejmuje naturalne świece w przepięknych słoiczkach lub te cudownie przystrojone w bezbarwnym opakowaniu. Doskonale pełnią rolę dekoracji, która dopełnia aranżację wnętrza i bardzo szybko może zmienić nastrój lokatorów. Oferta składa się ze świeczek np. w stylu glamour, dziewczęcym, boho, eleganckim lub całkowicie uniwersalnym. Sklep zapewnia również szeroki wybór wosków zapachowych w różnych kształtach, w tym urokliwych serduszek. Do dyspozycji mają Państwo między innymi wyjątkowe kompozycje orzeźwiające, słodkie, orientalne i delikatne.

Sortuj wg. zapachu