Gorące i zimne napoje można wziąć ze sobą wszędzie. Wystarczy tylko mieć ze sobą butelkę termiczną ze stali nierdzewnej, która dzięki swojemu odpowiednio zaprojektowanemu wnętrzu, zapewni ulubioną kawę, herbatę czy sok w odpowiedniej temperaturze. Tego rodzaju produkty wykonane z różnych materiałów znajdują się w ofercie sklepu internetowego Mensa Home. To miejsce, które wyróżnia różnorodność pod względem produktów premium, idealnie nadające się zarówno do domu, jak i do pracy czy na podróże.

Butelka termiczna na każdy wypad

To rzecz, która świetnie sprawdzi się na wycieczce rowerowej, w szkole, pracy i na pikniku. Wszędzie tam, gdzie zależy nam na utrzymaniu gorącej bądź zimnej temperatury napoju, butelka termiczna ze stali nierdzewnej, dzięki specjalnemu wnętrzu, sprawdzi się doskonale. Jej posiadanie wiąże się w wieloma zaletami takimi jak np.:

  • oszczędność pieniędzy – ulubioną kawę lub herbatę można zaparzyć w domu, zamiast kupować ją w kawiarni,
  • wielorazowy użytek – można do niej nalać wodę, orzeźwiającą lemoniadę, ulubiony gorący napój, dzięki czemu odchodzi konieczność zaopatrywania się w nowe produkty w sklepie, barze lub kawiarni,
  • przyjazność środowisku – korzystając z tego produktu na co dzień, ogranicza się zużycie plastikowych jednorazowych odpowiedników.

Ponadto jednym z największych atrybutów jest solidne wykonanie z wysokiej jakości materiałów, czyli dwóch warstw stali nierdzewnej, która zapewnia najlepsze właściwości termiczne oraz odporność na uszkodzenie. Wnętrze butelki z kolei gwarantuje utrzymanie temperatury napoju powyżej 50 stopni nawet do kilku godzin!

Butelka termiczna ze stali nierdzewnej – sposób na eko styl życia!

Troska o środowisko naturalne może być jeszcze efektywniejsza. Używanie na co dzień butelki termicznej jest doskonałym sposobem na to, aby żyć na co dzień w stylu eko. Jest ona produktem bezpiecznym dla żywności, a stal nierdzewna ma neutralny wpływ na smak i zapach znajdujących się w niej napojów. Dodatkowo materiał, z jakiego powstała, jest korzystniejszy dla zdrowia. Wielorazowe naczynie z odpowiednim wnętrzem pozbawione jest toksycznych związków, które są zawarte w plastikowych odpowiednikach.