Od pokoleń temat przewodni produktów angielskiej marki było i jest by opracowane produkty nie były tylko solidne, eleganckie i przemyślane pod względem wyglądu. Ale również by produkty były użyteczne i łatwe w pielęgnacji przez jak najdłuższy ich okres użytkowania. Takie założenie marki nadal nawiązuje do założeń założyciela firmy, Thomasa Planta. Który w roku 1850 założył rodzinną firmę niosącą jego imię przez następne dekady.

W 1996 roku marka zmieniła swoja nazwę na Kitchen Craft by podkreślić na rynku ideę z którą jest związana - a mianowicie artykuły gospodarstwa domowego. Po dziś dzień, Kitchen Craft jest zachowana w rodzinnym gronie i jest prowadzona przez prawnuki samego założyciela firmy. Filozofia firmy na przełomie ostatnich dekad sprawiła, że Kitchen Craft jest najlepiej prosperująca rodzinną firmą, która w swoim portfolio poza licznymi znakomitymi produktami, może się pochwalić prestiżowymi wyróżnieniami oraz nagrodami za innowacje i design produktów

W naszej ofercie Kitchen Craft znajdą Państwo szeroka ofertę akcesoriów i narzędzi kuchennych, które z pewnością zachwycą nie tylko swoją przemyślana formą, ale również jakością wykonania.

Produkty Kitchen Kraft – niezawodne i estetyczne wyposażenie do kuchni 

Znane na całym świecie produkty Kitchen Kraft zdecydowanie warto mieć w swojej kuchni. Dlaczego? Należy zwrócić uwagę m.in. na charakterystyczny dla marki design łączący w sobie innowacyjność i estetyczną odwagę wraz z podejściem sentymentalnym do klasycznych trendów i form. Tworzone w ten sposób akcesoria z porcelany, szkła kryształowego czy stali nierdzewnej wyróżniają się ponadczasową i wzbudzającą zachwyt swoją stylistyką. W oczy rzuca się minimalizm urozmaicony tradycyjnymi akcentami, dzięki którym wszystkie oferowane produkty Kitchen Kraft stają się wyposażeniem jedynym w swoim rodzaju. 

Przy oryginalności wszystkich kolekcji dostępne w ofercie akcesoria, naczynia i dodatki zachowują najwyższą funkcjonalność oraz są wykonane w pełni profesjonalnie, co decyduje o ich komfortowym i bezawaryjnym użytkowaniu przez wiele lat. Z tego względu z całą odpowiedzialnością można powiedzieć, że produkty marki Kitchen Kraft, np. ze szkła kryształowego, sprawdzą się w kuchni nawet najbardziej wymagającego klienta.