W naszej ofercie znajdziesz wszelkiego rodzaju naczynia żaroodporne, wykonane z ceramiki lub porcelany, o różnych pojemnościach, kształtach i kolorach. W naczyniach z wysokim brzegiem przygotujesz doskonałe lasagne, zapiekanki, tiramisu, ciasta i desery. Znajdziesz także naczynia specjalnie dostosowane do pieczenia tarty, pasztetu, pieczenia ryb a także do przygotowania pizzy. Naczynia z kolekcji 250°C wykonane zostały z wysokiej jakości porcelany, które można dowolnie łączyć, stertować, wkładać do zamrażalnika, piekarnika, kuchenki mikrofalowej oraz dzięki odpornemu szkliwieniu można je myć w zmywarce.

Dania zapiekane to świetny pomysł na szybki, rodzinny obiad lub spotkania z przyjaciółmi. Po przyrządzeniu pieką się w piekarniku przez określony czas, umożliwiając wykonywanie innych czynności. Przy zapiekaniu tego typu potraw niezastąpione są naczynia ceramiczne. Dostępne tutaj produkty są łatwe w czyszczeniu, odporne na wysokie oraz niskie temperatury, a większość z nich nadaje się do mycia w zmywarce. Co więcej, świetnie prezentują się na stole, więc można je wykorzystać nawet do serwowania dań. Zdecydowanie warto wybrać takie akcesoria do swojej kuchni! 

Naczynia do zapiekania potraw – wiele estetycznych wzorów 

W katalogu można znaleźć różnorodne naczynia ceramiczne do zapiekania w wielu modnych kolorach i kształtach: okrągłe, prostokątne, a nawet oryginalne – w postaci pomidora, pomidora czy papryki. Często projekt uzupełniony jest na przykład o pokrywkę. Oferta obejmuje również niewielkich rozmiarów garnki, które nadają się nie tylko do zapiekania potraw, ale i ich serwowania. W takim elemencie zastawy stołowej można podać na przykład zupę, danie z piekarnika czy deser. Oprócz spełniania swojej podstawowej funkcji doskonale dopełni dekorację stołu. Ze względu na swoją użyteczność ładne naczynie ceramiczne do przyrządzania potraw na przykład z piekarnika będzie także dobrym pomysłem na prezent. Można je wręczyć osobie lub parze, która właśnie wprowadziła się do nowego mieszkania lub domu. Dostępne jest pojedynczo lub w praktycznym zestawie. 

Naczynie ceramiczne – niezbędne w każdej kuchni 

W tej kategorii znajdą Państwo różne rodzaje akcesorium niezastąpionego podczas przyrządzania takich potraw jak zapiekanki, warzywa czy mięso pod pierzynką oraz ich serwowania. Przyda się zawsze, gdy trzeba coś upiec lub podgrzać. Przy wyborze naczynia ceramicznego warto zwracać uwagę na jakość tych materiałów. Nikt nie chce, by ładna forma łatwo uległa uszkodzeniu. Właśnie dlatego w Mensa Home otrzymają Państwo solidne produkty do zapiekania, które są trwałe i znacznie odporniejsze na uderzenia, niż artykuły z marketów. Warto zapoznać się z dostępnymi rozwiązaniami i zamówić pasujące wizualnie do wystroju kuchni lub jadalni.