W Mensa Home można skompletować elegancki zestaw zastawy stołowej, który przyda się na przyjęciu organizowanym w domu. Mogą Państwo zdecydować się na przeznaczone do szampana kieliszki kryształowe oraz klasyczne, które podkreślą walory smakowe tego wykwintnego trunku. Wysokie lub płaskie wyroby ze szkła polecane są również do stylowej restauracji lub baru, w którym serwowane jest musujące wino. W sklepie dostępne są naczynia o zróżnicowanej pojemności, wyprodukowane przez markę Wedgwood, Blomus czy Leonardo.

Wysokie lub płaskie kieliszki do szampana

Certyfikowane wino musujące z Szampanii we Francji to niezbędny element menu na każdym wytwornym przyjęciu. Szampana nie powinno zabraknąć na hucznym weselu, imprezie jubileuszowej firmy czy okrągłych urodzinach. Do jego serwowania przydadzą się wysokie lub płaskie kieliszki, do których produkcji wykorzystano kryształowe szkło najlepszej próby, które jest lekkie i jednocześnie wytrzymałe. Te eleganckie naczynia można zamówić w sklepie online Mensa Home lub salonach stacjonarnych firmy.

Kieliszki kryształowe nie tylko do szampana

Bez względu na swoje preferencje estetyczne w ofercie Mensa Home znajdą Państwo odpowiednie wyroby do serwowania wykwintnych trunków. Płaskie kieliszki kryształowe to świetne rozwiązanie dla miłośników stylu retro, które znów cieszy się popularnością wśród koneserów szampana. W asortymencie nie zabrakło także modeli wysokich o smukłym kształcie wyprodukowanych z bezbarwnego szkła, które sprzedawane są także w zestawach po kilka sztuk.

Zarówno płaskie, jak i wysokie kieliszki kryształowe przydadzą się nie tylko do szampana, ale też do innego rodzaju wina musującego. Należą do nich m.in. prosecco oraz naturalnie gazowane rosso – trunki chętnie spożywane zwłaszcza w trakcie ciepłych, letnich dni, ze względu na orzeźwienie, jakie zapewniają. Prezentowane tutaj naczynia polecane są również do serwowania drinków na bazie wymienionych francuskich i włoskich alkoholi, przede wszystkim mimozy, w której znajduje się także świeżo wyciskany sok z pomarańczy.