W barmańskiej strefie Mensa Home nie mogło zabraknąć korkociągów. Ten dodatek to niezastąpiony towarzysz romantycznych kolacji przy świecach oraz spotkań z przyjaciółmi. Dzięki jego obecności w kuchennej szufladzie, można z łatwością otworzyć każdą butelkę. Oferta obejmuje zarówno akcesoria o najprostszej konstrukcji, jak i propozycje designerskie. Te drugie świetnie sprawdzą się na prezent dla miłośników wina. Niezależnie od wzoru produkty wyróżnia solidne wykonanie i wysoka jakość.

Korkociągi o solidnym wykonaniu

Wśród asortymentu znajdują się akcesoria ręczne i elektryczne – zarówno te używane przez kelnerów, jak i do wykorzystania w domu. Otrzymają tutaj Państwo oczywiście korkociąg kelnerski, czyli trybuszon. Jego solidna konstrukcja składa się ze spirali i rączki, choć w ofercie można zobaczyć również modele z obcinaczem do folii oraz otwieraczem do butelek. Taki dodatek o nieskomplikowanej budowie świetnie sprawdzi się w każdym domu. Jego funkcjonalność będzie niezastąpiona na przykład na spotkaniach z przyjaciółmi. Ciekawą propozycją jest korkociąg elektryczny. Solidny projekt w połączeniu z nowoczesną technologią docenią osoby, które lubią mieć pod ręką wygodne rozwiązania. Ten niewielkich rozmiarów sprzęt może być wyposażony np. w elegancką stację ładowania. Niezależnie od funkcji gwarantuje najprostszy sposób otwierania butelek. Do domu, w którym mieszkają wielbiciele wina i ciekawego designu, warto zakupić unikalny korkociąg w kształcie miniaturowego gentlemana.

Wyjątkowe korkociągi z Mensa Home

W sklepie internetowym MensaHome.eu otrzymają Państwo akcesoria elektryczne idealne dla tych, którzy cenią sobie maksymalną wygodę, wprost designerskie, niesamowite konstrukcje, w których praktyczna funkcja nie stoi na pierwszym miejscu oraz tradycyjne korkociągi o solidnym wykonaniu. Ofertę uzupełnia także świetny pomysł na prezent – zestaw sommelierski zapakowany w trwałe i estetyczne pudełko! Dodatek z tej kategorii muszą posiadać w domu wszyscy koneserzy wyrafinowanych trunków!