Nowoczesne wzornictwo, połączenie ekskluzywności i funkcjonalności, różnorodność wzorów – to najważniejsze zalety prezentowanych artykułów. Leonardo to marka niemieckiego producenta Glaskoch, który oferuje znane na całym świecie zastawy stołowe, wysokiej jakości małe artykuły gospodarstwa domowego oraz dekoracje i wyposażenia wnętrz.

Sklep Mensa Home proponuje bogactwo akcesoriów tego wytwórcy, przeznaczonych do kuchni, jadalni, salonu. Każdy produkt ma swoją duszę, zamkniętą w eleganckim szkle, wykwintnej ceramice, luksusowej porcelanie i wytrzymałej stali nierdzewnej.

Produkty marki Leonardo – stwórz elegancką zastawę i efektowne nakrycie stołowe

Co roku w ofercie producenta marki Leonardo powstają nowe produkty i kolekcje. Wyroby pozwalają na stworzenie eleganckiej i gustownej zastawy stołowej oraz funkcjonalnego wyposażenia kuchennego. Wśród nich na szczególną uwagę zasługują:

  • misy, patery, salaterki, wielopiętrowe etażerki – które świetnie sprawdzają się podczas serwowania sałatek, owoców, warzyw, ciast, deserów,
  • akcesoria do kawy i herbaty – stylowe filiżanki, kubki, dzbanki, zaparzacze, podgrzewacze, kawiarki, spieniacze do mleka, młynki,
  • ozdobne butelki, karafki, pucharki – do podawania napojów, lodów, koktajli,
  • różnokolorowe podkładki – które zarówno są dekoracyjne, jak i pełnią funkcję ochronną, zabezpieczając powierzchnię stołu przed uszkodzeniami,
  • kieliszki i szklanki – o różnorodnych wzorach, formach i motywach.

Dzięki produktom marki Leonardo niemieckiego producenta zastawa stołowa będzie funkcjonalna, stylowa, wytrzymała i zachwyci zaproszonych gości.

Mensa Home – sklep z akcesoriami stołowymi marki Leonardo

Eleganckie wzornictwo proponowanych produktów uświetni każdą okazję – od kameralnych spotkań w gronie rodziny lub znajomych po wytworne przyjęcia. Kolekcje praktycznych kuchennych naczyń i dekoracyjnych dodatków do zastaw stołowych są starannie zaprojektowane, aby spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.