Sklep internetowy MensaHome przedstawia wysokiej jakości szczypce do kostek lodu, pełniące ważną funkcję w przygotowaniu drinków. Oferta obejmuje tak produkty z nowoczesnym designem, jak również coś dla fanów stylu retro. Dodatkowo można u nas nabyć inne gadżety, takie jak specjalne łyżki i foremki do zamrażania wody. 

Szczypce do lodu i inne akcesoria barmańskie 

Prezentujemy wysokiej jakości akcesoria barmańskie, przydatne zarówno do domu, podczas kameralnej imprezy, jak i do baru lub klubu. Znajdujące się wśród nich wykonane ze stali nierdzewnej szczypce do kostek lodu to narzędzie, które pomaga w przyrządzaniu drinków, dobrze się prezentuje na półce, ale także czyni cały proces podawania napoju bardziej profesjonalnym z punktu widzenia obserwatora. 

Akcesoria te są trwałe, ze specjalną, odporną na zarysowania powłoką. Można je nabyć w wielu różnych kolorach, dzięki czemu będą pasować do pozostałej kolekcji produktów barmańskich z MensaHome. Ergonomiczny profil pozwala pewnie chwytać lód, można go bez problemu zawiesić na krawędzi wózka barowego lub wiaderka z chłodzącym się szampanem, a po wszystkim bez obaw umyć w zmywarce do naczyń. 

Przydatne do kuchni okażą się także inne akcesoria, takie jak łyżki, kruszarki i zestawy kostek chłodzących, które nie rozcieńczają napojów wodą. Te ostatnie mają wiele postaci, jak stylowe kulki z polerowanej stali, lub plastikowych, wielorazowych foremek. 

Akcesoria do produkcji kostek lodu 

Oprócz szczypiec posiadamy także przedmioty służące do wyrabiania kostek lodu. Te formy mają różne kształty, dzięki czemu można zamrozić wodę w kształt diamentów, czaszek i innych ciekawych kompozycji. To świetne narzędzie do przygotowania szczególnie spektakularnych drinków. 

Szczypce do lodu dostępne online w MensaHome 

Jeśli zainteresowały Cię szczypce do lodu, zapraszamy na zakupy i skorzystanie z aktualnych promocji! Ich eleganckie wzornictwo i dobra jakość wykonania sprawią, że nie rozczarujesz się zakupem i będą służyć Ci przez długi czas podczas Twojej przygody z miksologią.