Wysokie, niskie, pękate i podłużne – to tylko niektóre z możliwości jakie stwarza bogata oferta szkła w naszym sklepie internetowym. O tym, że odpowiednia szklanka jest niezbędna nikogo nie trzeba przekonywać. Szkło codziennego użytku jest jednym z najczęściej wykorzystywanych przez nas przedmiotów każdego dnia. 

Jeśli poszukujemy estetycznych i prostych szklanek na co dzień, nie możemy przejść obojętnie obok kolekcji Villeroy&Boch, które urzekają swoimi kształtami i często oryginalnym wyglądem. Wykonane ze szkła kryształowego będą służyć przez długie lata, zachwycając nienagannym wyglądem.

Specjalne szklanki marki Schott Zwiesel sprawdzą się idealnie zarówno do wody, soku, a także wymyślnych drinków i mocnego alkoholu. Szkło z dodatkiem Tritanu jest gwarancją wysokiej jakości i dużej wytrzymałości na uszkodzenia mechaniczne. Kolekcje premium Zwiesel 1872 takie jak Hommage oraz Upper West z ręcznie dmuchane z bezołowiowego szkła kryształowego podbiją salony, a gości urzekną misternie wykonane szlify i fantazyjne wzory.

Poszukujący prostych, często nowoczesnych i uniwersalnych szklanek z pewnością będą usatysfakcjonowani wyborem jaki daje nam niemieckie Leonardo. Serie Pisa czy Soro to niecodzienne i odważne kształty, które wpasują się idealnie w minimalistyczne oraz industrialne wnętrza. Miłośnicy ciętego kryształu odnajdą ulubione szklanki wśród produktów marki Nachtmann. Wyjątkowe kolekcje czerpią z tradycyjnych kryształowych wyrobów to co najlepsze, w zupełnie nowoczesnym wydaniu.

Wybierz odpowiednie szklanki, które będą komponować się z zastawą i stworzą praktyczny zestaw na różne okazje.

Ekskluzywne szklanki – sekret tkwi w szczegółach 

Naczynia do podawania napojów, z których korzystamy na co dzień lub przy wyjątkowych okazjach, w znaczący sposób wpływają na doznania smakowe. Decydują o wrażeniach i poziomie przyjemności, dlatego warto wyposażyć się w piękne i ekskluzywne szklanki, m.in. do whisky. W sprzedaży zgromadziliśmy egzemplarze bogato zdobione, wersje wyjątkowo minimalistyczne czy barwione kryształowe modele. Jesteśmy przekonani, że każdy odnajdzie zestawy wpisujące się w jego indywidualne preferencje. 

Wszystkie oferowane produkty zostały wykonane ze szkła najwyższej jakości. To ważne zarówno z uwagi na ich walory estetyczne, jak i z czysto praktycznego punktu widzenia. Funkcjonalna i ekskluzywna szklanka, np. kryształowa do whisky, powinna być doskonale wyważona, tak aby gwarantowała stabilność, ale jednocześnie dobrze trzymała się w dłoni. Zdajemy sobie z tego sprawę i tylko takie wyroby sprzedajemy. 

Na co zwrócić uwagę, wybierając ekskluzywne szklanki? 

Wybierając dostępne w naszym asortymencie produkty, zwróć uwagę na swoje preferencje i zdecyduj się na ekskluzywne warianty naczyń współgrające z designem zastawu, którą już posiadasz w domu. Istotne jest także ich zastosowanie. Naczynia tego typu mogą być przeznaczone do podawania różnych napojów, np. soków, mleka czy wody. Ich dobór jest szczególnie ważny w przypadku używania do serwowania alkoholi – tutaj ważna jest kwestia zachowania wszelkich właściwości whisky i innych tego typu trunków. Kryształowe szklanki, które znajdziesz w naszym sklepie, są najwyższej jakości i solidnie wykonane. Skorzystaj z oferty i zamów je już dziś!