Wysokie, niskie, pękate i podłużne – to tylko niektóre z możliwości jakie stwarza bogata oferta szkła w naszym sklepie internetowym. O tym, że odpowiednia szklanka jest niezbędna nikogo nie trzeba przekonywać. Szkło codziennego użytku jest jednym z najczęściej wykorzystywanych przez nas przedmiotów każdego dnia. 

Jeśli poszukujemy estetycznych i prostych szklanek na co dzień, nie możemy przejść obojętnie obok kolekcji Villeroy&Boch, które urzekają swoimi kształtami i często oryginalnym wyglądem. Wykonane ze szkła kryształowego będą służyć przez długie lata, zachwycając nienagannym wyglądem.

Specjalne szklanki marki Schott Zwiesel sprawdzą się idealnie zarówno do wody, soku, a także wymyślnych drinków i mocnego alkoholu. Szkło z dodatkiem Tritanu jest gwarancją wysokiej jakości i dużej wytrzymałości na uszkodzenia mechaniczne. Kolekcje premium Zwiesel 1872 takie jak Hommage oraz Upper West z ręcznie dmuchane z bezołowiowego szkła kryształowego podbiją salony, a gości urzekną misternie wykonane szlify i fantazyjne wzory.

Poszukujący prostych, często nowoczesnych i uniwersalnych szklanek z pewnością będą usatysfakcjonowani wyborem jaki daje nam niemieckie Leonardo. Serie Pisa czy Soro to niecodzienne i odważne kształty, które wpasują się idealnie w minimalistyczne oraz industrialne wnętrza. Miłośnicy ciętego kryształu odnajdą ulubione szklanki wśród produktów marki Nachtmann. Wyjątkowe kolekcje czerpią z tradycyjnych kryształowych wyrobów to co najlepsze, w zupełnie nowoczesnym wydaniu.

Wybierz odpowiednie szklanki, które będą komponować się z zastawą i stworzą praktyczny zestaw na różne okazje