Najwyższa jakość, tradycja i ponadczasowe wzornictwo to fundament niemieckiej marki jaką jest Rosenthal. Przez ponad 140 lat klasyczna i stylowa porcelana zachwyca i zdobi stoły na całym świecie. Z niemiecką manufakturą współpracują uznani projektanci oraz wschodzące gwiazdy designu. Rodzeństwo Versace, Walter Gropius, Tapio Wirkkala, Salvador Dali czy Paul Wunderlich to tylko niektóre nazwiska związane z Rosenthalem.


Ponad 500 różnych nagród i wyróżnień podkreślają ogromne doświadczenie w projektowaniu, które firma Rosenthal nabyła przez te wszystkie lata. Jedne z najbardziej prestiżowych nagród, które w ostatnich latach zostały wręczone niemieckiej firmie, to z pewnością Reddot Award, German Design Award i Good Design Award.

W ofercie Rosenthala możemy znaleźć klasyczne kolekcje tj. Biała Maria czy Sanssouci, a także stylowe i wyszukane produkty Studio-line czy luksusową porcelanę Versace.
 

Filiżanki z cienkiej porcelany – bogactwo subtelnych motywów 

W sprzedaży dostępne są filiżanki Rosenthal ze śnieżnobiałej porcelany, która perfekcyjnie nadaje się na uroczyste okazje i świetnie współgra z nowoczesnymi oraz klasycznymi zastawami czy wystrojami wnętrz. Oprócz tego oferujemy modele z cienkiej porcelany ecru wyróżniającej się lekko kremową barwą i subtelnymi motywami. Elementy kolekcji wykonane z tego materiału wprowadzają do wnętrza i na sam stół mnóstwo ciepła, łagodności i kojarzą się ze spokojem, radością oraz rodzinną atmosferą. Jednocześnie tonacja sprawia, że każda kremowa filiżanka marki Rosenthal prezentuje się wystawnie i atrakcyjnie. 

Bogactwo oferty daje klientom możliwość zakupu wysokojakościowych egzemplarzy w wersji minimalistycznej, którą wyróżnia smukły kształt. Z kolei osobom poszukującym wyjątkowo oryginalnych akcentów proponujemy wyroby m.in. cienkiej porcelany ecru z kolorowym, ale subtelnym motywem roślinnym bądź z drobnymi dekoracjami wyrzeźbionymi na ściankach lub krawędziach spodków. Prezentują się one nadzwyczaj estetycznie i zwiększają przyjemność z trzymania delikatnego naczynia w dłoniach.

Filiżanka Rosenthal – trwałość i ponadczasowe piękno

Proponowane w naszym sklepie filiżanki renomowanej firmy Rosenthal dostępne są w wielu wersjach estetycznych, np. mają subtelny kształt lub są wykonane z cienkiej porcelany ecru. Dla jednolitych wariantów ciekawą alternatywę stanowią naczynka i spodki uzupełnione o złocenia na krawędziach – dekoracje te dodają monolitycznym kolekcjom lekkości, elegancji i wystawności charakterystycznej dla prawdziwie luksusowej zastawy. 

Wybór ułatwia fakt, że dystrybuujemy modele o różnych pojemnościach. Poszczególne elementy różnią się szerokością czaszy i wysokością ścianek, które mogą być proste, lekko zaokrąglone bądź smuklejsze i wyższe. Dzięki temu każdy ma szansę odnaleźć filiżankę Rosenthal o najbardziej preferowanym subtelnym kształcie i z pożądanym motywem. Gwarantujemy, że wszystkie oferowane warianty wykonane z cienkiej porcelany ecru lub białej są świetnie wyważone, lekkie i wyposażone w ergonomiczne, a jednocześnie stylistycznie dopracowane ucha. Zdecydowanie warto je zamówić! 

 

 

Nagrody marki Rosenthal