Niemiecka marka Silit powstała w 1920 roku i do tej pory rozwija produkty, które sprawiają, że gotowanie staje się prostsze, szybsze i piękniejsze.

Twórcy marki zawsze koncentrują się na potrzebach klientów, dzięki czemu produkty są precyzyjnie wykonane, w najwyższym standardzie, jeśli chodzi o funkcjonalność, ergonomię i estetykę. Bez względu na to, jakie zadania trzeba wykonać w kuchni, Silit zawsze ma odpowiednie rozwiązanie.

Wszystkie produkty są produkowane w Niemczech i cieszą się doskonałymi opiniami na całym świecie. Sprawdź asortyment tej marki dostępny w naszym sklepie!

Niemiecka marka Silit w MensaHome

W naszym sklepie dostępne są różnorodne naczynia do gotowania marki Silit, w tym garnki, patelnie, pokrywki i brytfanki. Znajdziesz tu także akcesoria kuchenne, m.in. łopatki, obieraczki, ubijaczki, miski, trzepaczki, chochle, deski do krojenia, nożyczki i wiele innych.

Cechy, które charakteryzują produkty tej marki to zastosowanie wysokiej jakości materiałów, najwyższa staranność wykonania oraz trwałość i wytrzymałość. Garnki i patelnie tej firmy polecane są dla alergików, ponieważ nie zawierają niklu. Oprócz tego wyróżniają się ciekawym designem i zastosowaniem różnorodnej kolorystyki, dzięki czemu wprowadzą do każdej kuchni wyjątkowy charakter i klimat. 

Postaw na kuchenne naczynia i akcesoria najwyższej jakości – wybierz garnki i patelnie Silit, aby cieszyć się ich niezawodnością, trwałością i wszechstronnością! Serdecznie zapraszamy do zakupów w naszym sklepie – dołącz do grona zadowolonych klientów!