Pyszna kawa ze spienionym mlekiem typu latte lub cappuccino wymaga użycia odpowiednich akcesoriów. Należy do nich praktyczny dzbanek do spieniania, w którym można z łatwością przygotować mleczną piankę. W Mensa Home otrzymają go Państwo w wielu wariantach, które nadają się zarówno do użytku profesjonalnego, jak i domowego. W wyborze warto zdecydować się na solidny produkt, który posłuży bardzo długo. Potrzebują Państwo jeszcze ręcznego spieniacza wysokiej jakości? Te urządzenia również można znaleźć w niniejszej kategorii w różnych kolorach! To niewielkich rozmiarów artykuły, które zmieszczą się w każdej kuchni, a zdecydowanie przyspieszą zrobienie pysznej, mlecznej kawy! 

Profesjonalne dzbanki do spieniania mleka 

Tam, gdzie jest ekspres ze wbudowanym spieniaczem, powinien znaleźć się również profesjonalny dzbanek do spieniania mleka. Wielu producentów urządzeń do przygotowania kawy często nie dołącza do zestawu takiego dodatku lub jest on wątpliwej jakości. By był on w pełni praktyczny, powinien być dopasowany do dyszy spieniającej pod względem wysokości. Na szczęście w Mensa Home można kupić niniejsze akcesorium w najlepszym dla siebie wariancie. W katalogu dostępne są dzbanki o różnych pojemnościach, z dołączoną pokrywką, praktyczną wylewką lub długim i wygodnym uchwytem. Większość z propozycji do spieniania mleka nadaje się do mycia w zmywarce, a więc jest sprzymierzeńcem codziennej wygody. 

Praktyczny dzbanek dla każdego baristy! 

Dzięki profesjonalnemu dzbankowi przygotowanie mlecznej pianki przebiega w sposób szybki i co najważniejsze czysty. Wysokie ścianki umożliwiają bowiem spienianie mleka bez niepotrzebnego bałaganu. Takie akcesorium przyda się zatem w każdym domu, w którym mieszka prawdziwy wielbiciel kawy. Znacznie poszerza ono spektrum napojów do samodzielnego przygotowania. Naczynie sprawdzi się także jako upominek o praktycznym charakterze dla znajomego kawosza. Warto już teraz złożyć zamówienie na wybrane produkty, by jak najszybciej wypróbować je przy profesjonalnym przygotowaniu latte lub cappuccino niczym z kawiarni albo wywołać radość bliskiej osoby!