Interesuje Cię minimalistyczny design i wieloletnia trwałość? W Mensa Home mamy dla Ciebie wiele rodzajów trwałych rondli ze stali nierdzewnej. Odporne na zarysowania, a przy tym dobrze przewodzące ciepło garnki żeliwne i ceramiczne to akcesoria, które zostały wykonane z wykorzystaniem nowoczesnych technologii. Wybierz jeden z nich i poczuj komfort użytkowania naczyń najwyższej jakości. 

Wytrzymałe rondle żeliwne i ceramiczne

Zarówno rondel żeliwny, jak i ceramiczny, powinien jak najskuteczniej rozprowadzać ciepło, nie dopuszczając jednocześnie do poparzenia osoby korzystającej z niego. Nowoczesne, starannie dopracowane garnki są zbudowane w taki sposób, aby nagrzewać się równomiernie aż do krawędzi. Ponadto długo utrzymują temperaturę przygotowanych potraw. 

Rondle ceramiczne i żeliwne

  • są przystosowane do mycia w zmywarce, 
  • mogą być używane na kuchenkach gazowych i indukcyjnych, a także w piekarnikach, 
  • mają korpusy wykonane z materiałów odpornych na zarysowania i odkształcenia. 

Trwałe rondle ze stali nierdzewnej 

Wyprodukowane w innowacyjnej technice garnki ze stali nierdzewnej nie bez powodu otrzymują kilkudziesięcioletnią lub dożywotnią gwarancję. Są stworzone z materiałów niepodlegających łatwemu zniszczeniu. Ich pokrywy zapobiegające utracie pary wodnej, a więc i cennych składników odżywczych, mogą nagrzewać się do wysokiej temperatury. Specjalne powłoki pozbawione szkodliwych związków niklu czy PFOA gwarantują wygodę zdrowszego smażenia bez nadmiaru tłuszczu. Naczynia ze stali nierdzewnej wyposażone w ergonomiczne, wolno nagrzewające się uchwyty zapobiegają ewentualnym oparzeniom. 

Minimalistyczne stalowe rondle są elegancko wyprofilowanymi naczyniami, znacząco podnoszącymi wygodę użytkowania i jakość podawanych potraw. Proste kształty tych produktów sprawiają również, że łatwo je przechowywać. Zapoznaj się z szerokim wyborem garnków ceramicznych, żeliwnych i wykonanych ze stali nierdzewnej, które odpowiadają na potrzeby wymagających miłośników gotowania.