Chrupiące tosty to doskonała propozycja na pyszne i szybkie śniadanie, które pozwoli zacząć dzień od dużej dawki pozytywnej energii. Postaraj się, aby Twój toster był dopasowany do stylu Twojej kuchni, jednocześnie był wytrzymały i praktyczny w użyciu. Oferujemy tostery i grille elektryczne najwyższej jakości, dostępne w różnych stylach i kolorach. Dzięki rozbudowanemu katalogowi sprzedażowemu każdy klient znajdzie odpowiedni produkt dla siebie. Przygotowaliśmy ofertę z myślą o różnych klientach. Proponujemy zarówno urządzenia dla osób ceniących mobilne rozwiązania sprawdzające się w prywatnych kuchniach, jak i dla tych, którzy poszukują sprzętu profesjonalnego przeznaczonego do stosowania np. w restauracjach czy hotelach.

Zalety oferowanych tosterów 

Proponowane w naszym sklepie tostery wyposażone są w szerokie komory. To duża zaleta, która sprawia, że modele tego typu są niezwykle funkcjonalne. Dzięki temu możliwe jest bowiem umieszczanie pieczywa w każdym rozmiarze. Użytkownik będzie mógł bez trudu upiec zarówno specjalne chlebki tostowe, jak i tzw. razowce czy tradycyjny chleb. Co więcej, stawiając na tego typu urządzenia, można także bezproblemowo opiekać połowy bułek. Toster może być wyposażony w rozmaite tryby pracy.

Oferowane grille elektryczne dostępne są w wielu różnych wersjach. Są to zarówno kompaktowe warianty, które świetnie sprawdzą się w prywatnych kuchniach, nawet tych o niewielkich rozmiarach, jak i rozbudowane modele do ustawienia np. w ogrodzie. W katalogu znajduje się też grill elektryczny z wbudowanym piekarnikiem. 

Dobierz funkcjonalność do potrzeb

Zanim, zdecydujesz się na zakup jakiegoś produktu, przemyśl, czego oczekujesz od swojego sprzętu i postanów, czy powinien on mieć funkcje np. podgrzewania, rozmrażania, opiekania bajgli lub innych. Tostery i grille elektryczne mogą mieć też bardzo korzystną możliwość ustalenia czasu opiekania, co zapobiegnie przypalaniu pieczywa. Dobrze oceniana przez klientów jest funkcja automatycznego wysuwania upieczonych kromek. 

Stawiaj na sprzęt solidnych marek

Słynąca z niezawodności i dostarczania produktów intuicyjnych w obsłudze niemiecka marka WMF jak zawsze oferuje ciekawe, niekonwencjonalne propozycje w postaci nowoczesnych modeli, które cechują się solidnym i atrakcyjnym wyglądem. Nowoczesny design sprawia, że urządzenie poza swoją funkcjonalnością, staje się też swoistym estetycznym elementem aranżacji wnętrza. Inwestując w toster WMF, zyskujesz pewność wieloletniej gwarancji i wysokiego poziomu zadowolenia. Ponadto w swoim asortymencie marka posiada również bogaty wybór grilli i opiekaczy co dodatkowo poszerzy Twoje możliwości kuchenne. Grille elektryczne i tostery WMF zachwycają swoją trwałością. W katalogu dostępne są również produkty marki Zwilling, które zdobyły uznanie klientów. Z kolei firma KitchenAid to synonim oryginalnego designu i perfekcynej jakości. 

W naszym sklepie można znaleźć modele mające różne moce robocze. Wszystkie sprzedawane urządzenia wyróżniają się cichą pracą. Korzystanie z nich nie zaburza spokoju domowników.