Współcześnie maselnice nie służą jedynie do przechowywania masła. Doceniając połączenie funkcjonalności z pięknym designem, traktujemy je jako element zastawy stołowej. Otrzymają tutaj Państwo różnorodne maselniczki ceramiczne i nie tylko. To wyroby wysokiej jakości, które niewątpliwie będą cieszyć oko, a jednocześnie zachwycą solidnym wykonaniem i trwałością. Dzięki takim pojemnikom każdy posiłek może być celebrowany w wyjątkowy sposób.

Maselnice – stylowe przechowywanie masła

W katalogu znajdują się maselnice porcelanowe, ceramiczne, szklane, wykonane ze stali nierdzewnej oraz z innych tworzyw, np. akrylu. Mnogość pięknych wzorów, a także propozycji gładkich i uniwersalnych umożliwia dopasowanie maselniczki do stylu aranżacji kuchni i jadalni. To, jaki projekt uświetni zastawę stołową, zależy wyłącznie od Państwa. Ceramiczna maselniczka to wyrób estetyczny i możliwy do zakupienia w wielu stylach. Ciekawe są propozycje w stylistyce vintage. Pojemnik do przechowywania masła z porcelany lub szkła jest ponadczasowy i gustowny. Doskonale wpasuje się w klasyczne wnętrza i właściwie każdą zastawę stołową. Modele stalowe będą służyły naprawdę długo, ponieważ wyróżniają się szczególną trwałością. Pojemniki z tworzywa sztucznego są za to lekkie i stanowią rozwiązanie na każdą kieszeń.

Oferta obejmuje również zaskakujące, praktyczne projekty, jak np. maselnica ze stojakiem na pyszne grzanki do śniadania. Umożliwia jednoczesne przechowywanie masła i serwowanie tostów!

Maselniczki ceramiczne i nie tylko w ofercie Mensa Home

Atrakcyjna i bogaty katalog sklepu Mensa Home przypadnie do gustu przede wszystkim tym, którzy uważają, że maselnica to nie tylko pojemnik przeznaczony do przechowywania, ale również ozdoba stołu. Chroniąc masło przed światłem, ciepłem i utrzymując jego świeżość, może jednocześnie elegancko się prezentować. Maselniczki dostępne są w wielu cudownych kolorach i motywach, które upiększą nie tylko zastawę stołową, ale i wprowadzą trochę radości do Państwa codzienności!