Max Benjamin, ukochana pracownia produkcji świec, usytuowana w malowniczych górach Wicklow, gdzie powietrze nasycone jest słodkim aromatem pachnących żywopłotów. Założony przez Orlę Van den Bergh w 1996 roku, Max Benjamin czerpie inspirację z dzieciństwa założycielki w dziczy Doliny Glencree, gdzie miłość do designu i przygód rozwijała się pod wpływem klasycznego estetyzmu flamandzkiego.

Firma nazwana na cześć bliźniaków – Maxa i Bena, przekształciła się w jednego z czołowych producentów ręcznie robionych produktów do domu w Irlandii, kontynuując pierwotną filozofię – podnoszenia codziennego komfortu poprzez urokliwą moc zapachów. Zapachy ich świec czerpią inspirację zarówno z podróży po świecie, jak i z naturalnych cudów otaczającego środowiska, oferując Ci możliwość relaksu i odprężenia w zaciszu Twojego miejsca.

Max Benjamin zdaje sobie sprawę z głębokiego wpływu naszego środowiska naturalnego na naszą kreatywność i dobre samopoczucie. I poczuwają się do opiekowania tego dziedzictwa, zobowiązując się do zrównoważonego rozwoju jako integralnej części biznesu. Choć zdają sobie sprawę, że doskonałość to proces, dążą do jak największej świadomości ekologicznej.

Świecę Maxa Benjamina wyróżnia 100% naturalny wosk sojowy, wybrany ze względu na swoją ekologiczną naturę i zdolność do czystszego spalania w porównaniu do wosku parafinowego. Knoty, wykonane z włoskiej bawełny bez ołowiu, gwarantują bezpieczne i zrównoważone spalanie. Nawet nasze pałeczki do dyfuzorów pochodzą z drewna z odpowiedzialnego źródła.

Podkreślając zaangażowanie w redukcję odpadów, naczynia na świeczki i dyfuzory są wykonane z nadającego się do recyklingu szkła, a z dumą oferują opcje uzupełniania zarówno do dyfuzorów, jak i do świec i zapachów samochodowych. Zachęcamy naszych klientów do przyjęcia zrównoważonego podejścia i wielokrotnego użycia naczyń. Rozumiemy, że każdy mały krok się liczy, i wybierając Max Benjamina, nie tylko otaczasz swoje miejsce pięknymi zapachami, ale także przyczyniasz się do ochrony naszego cennego środowiska naturalnego.

Doświadcz Max Benjamina – tam, gdzie rzemiosło spotyka się z zrównoważonym rozwojem, a każdy zapach opowiada historię przygody, dziedzictwa i zaangażowania w bardziej ekologiczną przyszłość.