Prezentujemy urządzenia niezbędne w kuchni każdego, dla kogo ważne jest świadome, zdrowe, a jednocześnie smaczne odżywianie. Stawiając na nie, będziesz mógł szybko przyrządzać mieszane posiłki, które stanowią bomby witamin i ważnych minerałów. Oferujemy blendery zarówno ręczne, jak i stacjonarne, dzięki którym możliwe jest przygotowanie pysznych, świeżych potraw, jakich nie zrobimy, gdy brakuje w naszym domu takich pomocy kuchennych. Zupy kremy, sosy, przeciery i koktajle – to i o wiele więcej możesz przygotować, posiadając w kuchni odpowiedni blender! Tylko tego typu urządzenie jest w stanie rozdrobnić owoce, warzywa i inne produkty na gęstą i gładką masę. Dlatego też każda osoba, pragnąca urozmaicić swoje dania, powinna zaopatrzyć się w taki sprzęt, by móc w pełni cieszyć się ze świeżych, sezonowych produktów, jakie można nabyć na targowisku czy zebrać we własnym ogródku.  

Automatyczne ręczne i stacjonarne blendery pozwalają na łączenie w całość składników, z których trudno byłoby uzyskać jednolitą konsystencję, korzystając z tradycyjnych, manualnych sposobów. Można np. przygotować masę na kotlety jarmużowo-kurczakowe czy uzyskać różnego rodzaju warzywne burgery, jakich powstanie wymaga dokładnego rozdrobnienia poszczególnych artykułów. 

Dlaczego warto postawić na blendery?

Nasza oferta przygotowana została dla osób, które pragną nie tylko jeść smacznie i zdrowo oraz urozmaić swoje menu, ale także dla tych, którzy szanują swój czas i zamierzają ograniczyć jego tracenie przy kuchence. Blendery dzięki błyskawicznemu rozdrabnianiu składników sprawią, że znacznie mniej minut poświęcisz na przygotowanie potraw. Świetnie sprawdzają się one w przypadku osób zapracowanych, które potrzebują szybko przyrządzić posiłek.

Blendery ręczne i stacjonarne – szeroki wybór

Nasi klienci posiadają bardzo bogaty wybór – od blenderów kielichowych po ręczne. Blender stacjonarny pozwala nam na dokładną regulację szybkości obrotów ostrzy, dzięki czemu możemy lepiej kontrolować blendowanie wybranych produktów. Z kolei blender ręczny mimo swojej niepozornej budowy i braku regulacji prędkości, może okazać się wygodniejszy w użyciu, a czasem nawet być bardziej precyzyjny. Dobór odpowiedniego blendera jest w pełni zależny od Twoich indywidualnych potrzeb.

Niewątpliwie blendery ręczne są idealnym wyborem dla tych, którzy stawiają na mobilność. Takie urządzenia można bez trudu zabrać w podróż. Idealnie nadają się one do przyrządzania koktajlów czy kremów. Są lekkie i nie stwarzają problemu przechowywania. Modele stacjonarne więcej ważą i zajmują dużo miejsca, ale za to pozwolą przygotować potrawy z dużej ilości jedzenia, bez trudu skruszą twarde i surowe warzywa jak ziemniaki czy selery, a nawet rozdrobnią lód.

Klienci mogą decydować też między wariantami o rozmaitych mocach roboczych. Te o mniejszej ilości Watów pochłaniają mniej energii, z kolei mocniejsze urządzenia poradzą sobie z nawet najtrudniejszym kuchennym wyzwaniem. Jeśli nie wiesz, jaki blender sprawdzi się w Twoim przypadku, skorzystaj z naszej porady!