To naczynia wielorazowego użytku, idealne zwłaszcza dla osób zabieganych, często podróżujących samochodem lub komunikacją miejską. Kubek termiczny zapewnia zawsze i wszędzie ulubioną kawę czy herbatę oraz właściwą temperaturę napoju. Ceramika i stal nierdzewna to przykładowe materiały, z jakich zostały wykonane modele dostępne w asortymencie Mensa Home. Warto przejrzeć wszystkie, aby wybrać wymarzony!

Ulubiony napój zawsze we właściwej temperaturze!

Dla wielu osób ma to niezwykle istotne znaczenie. Nalewając do kubka termicznego ulubiony napój, można utrzymać go we właściwej temperaturze – będzie on wówczas ciepły lub odpowiednio schłodzony nawet przez kilka godzin. W ten sposób w letnie, gorące dni z przyjemnością ugasi się pragnienie, a w chłodniejsze wieczory – ogrzeje np. ciepłą herbatą.

Asortyment w Mensa Home wyróżnia różnorodność produktów premium. Dlatego każdy znajdzie wśród nich rzeczy nie tylko praktyczne, ale i designerskie. Kubki termiczne ze stali nierdzewnej, ceramiki albo innych tworzyw są poręczne, a przy tym mają wiele ciekawych kształtów. Jeśli szukają Państwo naczyń, które mają się wyróżniać wzornictwem od innych, tutaj z łatwością można takie znaleźć!

Najlepsze kubki termiczne z ceramiki i stali nierdzewnej!

Dlaczego są najlepsze? Ponieważ ceramika nie tylko utrzymuje temperaturę napoju przez dłuższy czas, ale i jednocześnie jego smak i zapach pozostają bez zmiany. Ponadto jej nieporowata struktura sprawia, że jest ona bardzo łatwa w czyszczeniu. Oprócz tego wyróżnia się m.in. wysoką odpornością na działanie czynników chemicznych i nieprzepuszczalnością dla cieczy oraz gazów.

Podobne właściwości wykazuje stal nierdzewna. Wykonany z niej kubek termiczny jest wytrzymały na uszkodzenia i zarysowania oraz działanie wysokich temperatur. Bez obaw o rozbicie można wygodnie włożyć go do bagażu.

Marzą Państwo o tym, aby delektować się ulubionymi napojami o każdej porze roku, bez względu na miejsce i porę? Zaopatrując się w prezentowane tu naczynia z ceramiki, stali nierdzewnej itp. jest to jak najbardziej możliwe! Koniecznie trzeba się więc w nie wyposażyć!