Stanowią idealny wybór do wnętrz zwłaszcza minimalistycznych, loftowych i nowoczesnych, jak również rustykalnych oraz orientalnych. W Mensa Home dostępne są stalowe wazony na kwiaty do domu. Wyróżniają się oryginalnymi kształtami – od tradycyjnych aż po wąskie, smukłe czy nawet eliptyczne albo wzorowane na eleganckiej formie bądź… doniczce. Mnogość kolorów oraz wzorów pozwala na idealne dopasowanie tego dodatku do danej aranżacji i swoich oczekiwań.

To przedmioty ozdobne, w których bardzo ładnie prezentować się będą storczyki, tulipany, róże i inne rośliny zarówno cięte, jak i nadające się do wsadzenia do ziemi – wszystko zależy od kreatywności użytkowników tych pięknych rzeczy.

Stylowe stalowe dekoracje

Ze względu na odcienie srebra, złota, miedzi czy czerni przedmioty te są niezwykle stylowymi dekoracjami. Niektóre z nich mają nawet nieco antycznych charakter lub ich błyszcząca powierzchnia odbija światło, przez co pięknie kontrastują z meblami albo kolorem ścian. Stalowe wazony nadają się nie tylko do tego, aby uzupełniać je kwiatami. Same w sobie są już oryginalnymi przedmiotami ozdobnymi, które można postawić w domu na półce, komodzie, parapecie czy stole.

Większe modele świetnie będą za to wyglądać na podłodze. Dobrze jest je w te sposób wyeksponować, aby zachwycały swoją oryginalną formą. W poszukiwaniu więc efektownych ozdób warto zdecydować się na stalowy wazon na kwiaty z poniższego asortymentu. Każdy model wyróżnia niepowtarzalny design!

Stalowe wazony na kwiaty cięte i… doniczkowe

Z racji materiału, z jakiego zostały wykonane te przedmioty, cechuje je długowieczność, jak również uniwersalne zastosowanie. Świetnie nadają się do wyeksponowania w domu kwiatów ciętych – pojedynczych lub w bukietach, jak i roślin doniczkowych. Te drugie również zamiast w tradycyjnych doniczkach będą ciekawie prezentować się w stalowych wazonach.

Jeśli ktoś ceni sobie design i wysoką jakość dekoracji, w Mensa Home wyszuka wiele produktów premium, które doskonale uatrakcyjnią wizualnie każde wnętrze. Warto sprawdzić różnorodność dostępnych tu produktów i wprowadzić je do swojego domu!