Skuteczna ochrona powierzchni, elegancki wygląd, łatwość czyszczenia, odporność na wysokie temperatury, różnorodne kształty – to najważniejsze zalety proponowanych akcesoriów. Podkładki to nieodłączny element dekoracyjny zastawionego stołu, stanowią one komponent estetyczny, jak i chronią politurę przed zbędnymi zabrudzeniami. Jest to idealny sposób, aby zaimponować swoim gościom ciekawą stylizacją, oraz umilić sobie spożywanie posiłków. To wszechstronne i praktyczne wyposażenie wnętrz, którego można używać w wielu różnych sytuacjach.

Zapraszamy do odkrycia naszej kolekcji stołowych nakładek, które sprawdzą się w domu, biurze, pubie, barze i innym lokalu gastronomicznym.

Sklep internetowy Mensa Home – różnorodny asortyment w atrakcyjnej cenie

W tej kategorii znajdziesz najróżniejsze podkładki, które sprawdzą się na każdym stole. Sklep internetowy Mensa Home oferuje akcesoria wyprodukowane z różnych materiałów, panuje tu mnogość kolorów i styli. Do wyboru są modele:

  • gładkie, z napisem, motywami roślinnymi, zwierzęcymi, przedstawiającymi architekturę znanych miast,
  • okrągłe, prostokątne, kwadratowe,
  • większe i małe, pod kubki.

Niezależnie od tego, jak zaaranżowana jest Twoja kuchnia, z pewnością znajdziesz tu coś dla siebie.

Proponujemy podkładki na stół wykonane z ekoskóry lub tworzywa, które są estetyczne i łatwe w utrzymaniu, wystarczy je przetrzeć, aby zachować ich czystość. W naszym salonie dostępne są również stylowe materiałowe bieżniki. Produkty są wykonane z wysokogatunkowej bawełny i lnu oraz wykończone eleganckim ściegiem. W zależności od preferencji można wybrać nakrycie w odcieniu klasycznej bieli, ponadczasowej  czerni, energetycznej zieleni, mistycznego fioletu, delikatnego różu, stonowanego beżu lub szlachetnego antracytu, a także wielokolorowy obrus.

Niech każde przegotowane przez Ciebie danie, będzie odpowiednio oprawione i zaprezentowane. Dzięki odpowiednim podkładkom – które oferuje sklep internetowy Mensa Home – ochronisz stół przed zabrudzeniem oraz umilisz czas sobie i Twoim gościom.