Do efektywnej obróbki składników spożywczych warto zaopatrzyć się w najlepsze narzędzia! Zebrane w ofercie Mensa Home tłuczki kuchenne na pewno sprostają państwa wymaganiom, dlatego warto rozważyć ich zakup. Przeznaczone do skruszania surowego mięsa lub miażdżenia ugotowanych ziemniaków akcesoria warto mieć zawsze pod ręką. Dzięki nim można przygotować w domu m.in.:

  • jedwabiste purée ze zdrowych warzyw, 
  • klasyczne kotlety schabowe,
  • farsze do pierogów ruskich,
  • soczyste steki wołowe.

Tłuczki kuchenne do mięsa i ziemniaków

Solidna konstrukcja, ergonomiczne rączki i staranne wykończenie to tylko część cech, jakie wyróżniają akcesoria kuchenne z tej oferty. Tłuczki do mięsa zaopatrzone są w specjalne głowice z wypustami rozłożonymi równomiernie, umożliwiające skruszenie wołowiny, cielęciny czy drobiu. W sklepie znajdują się też przyrządy do tłuczenia ziemniaków i innych gotowanych warzyw. Mają Państwo do wyboru modele z końcówką płaską z drobnymi oczkami, a także z klasyczną w kształcie charakterystycznej spirali. 

Oprócz standardowych tłuczków do ziemniaków można się zdecydować także na praski, które umożliwiają jeszcze dokładniejsze rozdrobnienie składników. Tego rodzaju akcesoria kuchenne przydadzą się każdemu amatorowi samodzielnego przygotowywania klusek śląskich czy innych potraw bazujących na purée ziemniaczanym. Przyrządy do obróbki mięs oraz warzyw mają powierzchnie robocze zrobione przede wszystkim ze stali nierdzewnej. Jest to materiał powszechny w każdej kuchni, ze względu na swoją trwałość oraz odporność na korozje. 

Akcesoria kuchenne – tłuczki

W trakcie korzystania z tłuczka kuchennego generowana jest duża siła, dlatego przyrząd powinien mieć solidną budowę. Wszystkie modele, jakie znajdują się w tej sekcji, mają imponującą wytrzymałość mechaniczną, dlatego poradzą sobie z każdym wyzwaniem. Zamawiając tutaj akcesorium kuchenne, otrzymują Państwo narzędzie na lata, które można sprezentować też bliskiej osobie na urodziny czy inną okazję wymagającą wręczenia podarunku.