Stawiamy na jakość i estetykę, dlatego nasza kolekcja obramowań jest starannie dobrana, aby spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających osób. Nieważne, czy trzeba wyeksponować uroczyste ślubne zdjęcie, wspomnienia wakacyjne lub z przyjęcia urodzinowego, czy może zabawne kadry z przyjaciółmi – w naszym salonie można zamówić ramki pasujące do różnych fotografii.

Proponujemy szeroki wybór dodatków. Gustowne, eleganckie, minimalistyczne, nowoczesne, w stylu retro – to atrybuty oferowanych artykułów.

Ramki do fotografii – różnorodność, elegancja, oryginalność

W atrakcyjnych cenach sprzedajemy modele:

  • wiszące i stojące,
  • pionowe oraz poziome,
  • na pojedyncze odbitki i wieloelementowe kompozycje.

Asortyment obejmuje ramki na zdjęcia wykonane z różnych materiałów. Miłośnikom nowoczesnego wzornictwa opartego na idei zrównoważonego rozwoju polecamy produkty, będące połączeniem przetworzonej skóry, zamszu  i szkła. 

W katalogu są również designerskie obramowania, które pozwalają na umieszczenie kilkunastu fotografii za specjalnie zaprojektowanymi kostkami akrylowymi.

Kolaż magnetyczny to kolejna wersja ramki do zdjęć. Dodatek wykonany ze stali i drewna sprawdzi się w każdym wnętrzu. Ten akcent pozwala zaaranżować domowy, rodzinny kącik z galerią odbitek. Dzięki ponadczasowej stylistyce wprowadzi wyjątkowy klimat i czar wspomnień.

Sklep Mensa Home – z ramkami do fotografii o wielu zaletach

Oferowane akcesoria to dekoracje, które odznaczają się m.in.:

  • unikalnością – każde obramowanie ma oryginalny charakter; artykuły pochodzą od renomowanych producentów wyposażenia wnętrz, znanych pracowni artystycznych i niezależnych twórców,
  • estetyką – o czym świadczy dbałość o detale, proporcje i wykończenie kolorystyczne,
  • uniwersalnością – pasują do pomieszczeń zaaranżowanych w wielu stylach (m.in. rustykalnym, minimalistycznym, skandynawskim, industrialnym, nowoczesnym, glamour).

Proponowane ramki pomogą stworzyć galerię zdjęć, która zawsze będzie przypominać o najpiękniejszych chwilach.