Bohemia to marka o światowej renomie, wyspecjalizowana w produkcji najwyższej jakości szkła kryształowego. Eleganckie, piękne i ponadczasowe, wytwarzane z wieloletnią tradycją szkło kryształowe sprawdzi się świetnie na każdą okazję. W ofercie Bohemii możemy znaleźć: stylowe kieliszki do wina, ozdobne karafki, wazony, luksusowe misy czy patery, a także drobne kryształowe dekoracje i świeczniki. Bez wątpienia są to produkty, które spełnią oczekiwania Klientów, gdyż wyróżniają się gustowną formą oraz świetną funkcjonalnością. Zadbaliśmy o szeroki asortyment, więc warto przejrzeć dostępne naczynia, aby następnie złożyć zamówienie na wybrane modele!

Doskonałe wyroby marki Bohemia

Nazwa Bohemia wywodzi się z łaciny i oznacza geograficzne i historyczne ziemie czeskie. Przemysł szklarski rozwinął się na tym obszarze już w XVII wieku, dzięki czemu huty szkła opanowały do perfekcji tworzenie wyrobów ze specjalnego rodzaju szkła kryształowego zwanego czeskim kryształem. Na przestrzeni wieków kryształy Bohemii gościły na dworach królewskich, pałacach cesarskich i europejskich salonach. Obecnie ekskluzywny kryształ pochodzi z kilku hut szkła i oferuje różnorodne linie pod szyldem: Crystalex, Crystalite, Crystal czy Jihlava.

Eleganckie szkło do domów i innych miejsc

Nie od dziś wiadomo, że największą popularnością cieszą się produkty uniwersalne oraz estetyczne. Właśnie tymi określeniami można scharakteryzować szkło od firmy Bohemia, które powinno stać się częścią wyposażenia domów, restauracji czy hoteli. Tego rodzaju wyroby są niezwykle praktyczne, gdyż pozwalają w elegancki sposób zaserwować posiłki lub napoje. Same w sobie stanowią też genialną ozdobę wnętrza, wystarczy położyć je w gablocie lub na półce w jadalni, kuchni czy salonie urządzonym w stylu nowoczesnym, klasycznym, industrialnym bądź glamour.

Różnorodne szklane produkty

Jeśli poszukują Państwo najlepszego szkła, to opłaca się sięgnąć po dopracowane w każdym calu artykuły marki Bohemia. Przygotowaliśmy bogatą ofertę, która zadowoli nawet wymagających nabywców i pozwoli skompletować przepiękne elementy zastawy stołowej. Na uwagę zasługują szklanki o interesujących kształtach – wybierać można spośród modeli bez zdobień lub wyrobów wzbogaconych o złote detale czy matowe dekoracje. Do serwowania alkoholu idealne będą z kolei praktyczne karafki oraz kieliszki do wina o smukłej formie. Szkło Bohemia to także wyjątkowe, solidne patery czy dzbanki do serwowania zimnych napojów.

Zamów u nas wyjątkowe szkło Bohemia

W Mensa Home odnaleźć można najlepsze na rynku produkty ozdoby i akcesoria do kuchni. Przykład stanowią rewelacyjne produkty od marki Bohemia. Dostępne szkło zachwyca kunsztownym wykończeniem, odznaczając się niezwykłą przejrzystością oraz wysokim połyskiem. Nawet po upływie wielu lat będzie prezentować się znakomicie, stając się najpewniej cenną rodzinną pamiątką. Warto je zamówić je dla siebie lub bliskim, tym bardziej że gwarantujemy profesjonalną obsługę oraz szybką wysyłkę towarów!