Wiele osób twierdzi, że kawa w ukochanej szklance smakuje lepiej. A jak jest w Państwa przypadku? Gdy czas wymienić elementy zastawy stołowej na nowe, dokupić wybite naczynia lub po prostu poszukać właśnie tego nowego, ulubionego kubka w oryginalny wzór? W każdej z tych sytuacji Mensa Home przychodzi z pomocą. W katalogu można znaleźć piękne modele porcelanowe, ceramiczne i szklane. Co najważniejsze, wszystkie są produktami wysokiej jakości. Oznacza to, że są bardziej odporne na stłuczenia, a nadrukowane grafiki nie zmywają się tak łatwo. Każda z pozycji ma w sobie coś magicznego, co sprawia, że zwyczajne picie kawy lub herbaty zmienia się w jeden z najprzyjemniejszych rytuałów w ciągu dnia.

Marki ASA, Leonardo, Royal Doulton i WMF oferują Państwu klasyczne i nowoczesne wzory występujące na ogół w stonowanych kolorach. Royal Albert i Wedgwood to tradycyjnie klasyka i urozmaicone wzory. Większość kubków tych marek została ręcznie wykończona złotem. Picie z takiego kubka to prawdziwy luksus i przyjemność.

Kubek ceramiczny, porcelanowy czy szklany?

Oferta sklepu internetowego Mensa Home obejmuje wyjątkowe kubki porcelanowe, szklane i ceramiczne do kawy i herbaty. Różnią się m.in. pojemnością, budową uszka do złapania czy funkcjonalnością – w katalogu można znaleźć m.in. produkty z zaparzaczem. Zastanawiają się Państwo, czy wybrać naczynia z porcelany, te szklane czy ceramiczne? Poniżej znajdą Państwo krótką prezentację każdego z nich.

Modele porcelanowe występują w przeróżnych odsłonach: mogą być białe, kremowe lub całkowicie kolorowe. Są wytrzymałe i odporne na zarysowania, mimo że powszechnie kojarzą się z delikatnością. Na szczególną uwagę zasługuje kolekcja „Linia” marki Asa, która przyciąga wzrok niezwykłą prostotą i estetyką.

Kubki ceramiczne mają podobne właściwości do tych porcelanowych. Nierzadko zdobią je oryginalne grafiki ukazujące zwierzęta czy motywy kwiatowe. Któryś z nich na pewno się Państwu spodoba!

Kubki szklane są z reguły bezbarwne, jednak w ofercie Mensa Home znajdują się również przezroczyste modele szare lub złote oraz z ozdobnym nadrukiem. Wszystkie propozycje wyróżniają się uniwersalnością i trwałością. Wykonano je ze szkła najwyższej jakości, dzięki czemu mogą służyć Państwu przez wiele lat i nadal prezentować się świetnie.

Oryginalne kubki w ofercie Mensa Home

Czy w Państwa przypadku kawa lub herbata w ukochanym naczyniu również smakuje znacznie lepiej? Mensa Home służy pomocą nie tylko, gdy czas wymienić szklanki na nowe lub uzupełnić zastawę stołową, ale także w sytuacji, gdy zbije się ukochany kubek. Wśród asortymentu znajdą Państwo produkty porcelanowe, szklane i ceramiczne. To wyroby wysokiej jakości, które są odporne na stłuczenia, cieszą oko niezwykłymi zdobieniami, a przy tym są maksymalnie funkcjonalne i nadają się do mycia w zmywarce. Z pewnością otrzymają tutaj Państwo model doskonały, dzięki któremu picie herbaty lub kawy stanie się jednym z najprzyjemniejszych codziennych rytuałów.

Wśród oryginalnych produktów znajdują się też kubki porcelanowe z wizerunkiem zwierząt, roślin lub w określonej stylistyce. Wybór zależy również od aspektów funkcjonalnych. Należy zwrócić uwagę na pojemność, budowę uszka do złapania, oraz informację, czy naczynia można myć w zmywarce. Tylko wtedy będziecie Państwo w pełni usatysfakcjonowani zakupem.

Sortuj wg. pojemności: