O nas

Mensa Home to ogólnopolska sieć salonów wnętrzarskich, w których znajdziecie niemal wszystko, co potrzebne do wyposażenia kuchni, jadalni czy salonu. 

Po łacinie mensa oznacza stół, dlatego u nas wszystko kręci się wokół stołu. Może się Wam wydawać, że jest to zwykły mebel, ale to właśnie przy stole jemy, czasem pracujemy, zdarza się też, że odpoczywamy. Stół to także miejsce, przy którym zawiązują się przyjaźnie, ale też je pospieszne śniadania przed ciężkim dniem pracy. Bez czasu poświęconego na wspólne posiłki nie jest możliwe, abyśmy byli naprawdę szczęśliwi. O wiele trudniej poznać się nawzajem bez spotkań przy stole.

My pomagamy Wam, aby relacje z bliskimi były coraz mocniejsze i piękniejsze! To właśnie dzięki naszym starannie wyselekcjonowanym produktom niemal o każdej porze dnia możecie poczuć się wyjątkowo. Pomagamy również dzielić się tą radością, poprzez obdarowywanie tym, co najlepsze.

Dziś Mensa Home to sieć 9 salonów zlokalizowanych w największych centrach handlowych niemal w całej Polsce. 

W naszej ofercie mamy najwyższej jakości porcelanę oraz szeroki wybór artykułów kuchennych, porcelany, sztućców i szkła stołowego. Sezonowe kolekcje tekstyliów, dekoracji i akcesoriów kuchennych pomogą stworzyć niepowtarzalną atmosferę w każdej kuchni i jadalni.

Nasza oferta skierowana jest do wszystkich, którzy cenią komfort i wygodę oraz lubią otaczać się pięknymi rzeczami. W naszych salonach znajdziecie produkty najlepszych światowych marek, m.in.: Alfi, Alessi, Asa Selection, Bugatti, Bodum, Brabantia, Emlie Henry, Goebel, Kaiser, Leonardo, Lagostina, Microplane, Peugeot, Royal Albert, Royal Doulton, Wesco, Thermos, Villeroy&Boch, Rosenthal, Wedgwood, WMF, Bohemia, Kartell, KitchenAid, Silit, Zwilling.

Codziennie dokładamy wszelkich starań, aby nasze najwyższej jakości produkty były inspiracją dla nowych pomysłów na spędzanie czasu. A wszystko to pod hasłem „Porcelain and more”, bo porcelana jest tylko pretekstem, aby dać Wam szczęście na co dzień!