BK Holland rozumie, że miłość nie przechodzi tylko przez żołądek, ale również przez jakość narzędzi, którymi gotujesz. Filozofia firmy "Stworzone dla Życia" nie tylko odzwierciedla trwałość ich produktów, ale także fakt, że wierzą w tworzenie chwil wspólnego bycia i cieszenia się życiem wokół kuchni i stołu.

Gotowanie i jedzenie

W kuchni i przy stole odnajdujemy siebie nawzajem. Niezależnie czy chodzi o specjalne dania na wyjątkowe okazje czy codzienne posiłki, BK Holland zbliża ludzi. Garnki tej marki to nie tylko narzędzia kuchenne; one są podstawą do dzielenia się historiami, omawiania dnia i tworzenia trwałych wspomnień.

Dziedzictwo jakości i pasji

Z historią sięgającą 1851 roku, BK Holland posiada dziedzictwo jakości i pasji do gotowania. Hendrik Berk położył fundamenty tej firmy, projektując baniaki mleczne i narzędzia kuchenne, a od tego czasu zawsze skupia się na inteligentnych rozwiązaniach i najwyższej jakości technologii.

Innowacje i zrównoważony rozwój

W BK Holland innowacje idą w parze z zrównoważonym rozwojem. Od garnków ze stali nierdzewnej po powłoki ceramiczne wolne od PFAS, dążą do dostarczania produktów, które nie tylko oferują jakość i łatwość użycia, ale są także odpowiedzialnym wyborem dla planety.

170 lat Holenderskiej jakości

BK Holland istnieje od 170 lat i jest synonimem jakości w holenderskiej kuchni. Nasze produkty przechodzą z pokolenia na pokolenie, zdobywając specjalne miejsce w sercach rodzin na całym kraju. Czy to chodzi o patelnie do pieczenia, garnki do zup, garnki do gotowania czy rondle, BK Holland gwarantuje holenderską jakość.

Jakość za uczciwą cenę

W BK Holland jakość jest zawsze na pierwszym miejscu i oferowana jest w uczciwej cenie. Szeroka oferta, obejmująca stal nierdzewną, żeliwo i emalię, wyróżnia się nagradzanym designem i innowacyjnymi funkcjami, które ułatwiają i sprawiają przyjemność w procesie gotowania.

Witaj w BK Holland, gdzie gotowanie to więcej niż tylko kulinarna czynność; to sposób życia. Stworzone dla Życia.