Jeśli chcą Państwo zamówić online przybory do kuchni premium, sklep Mensa Home to najlepsze miejsce! Znajdują się w nim piękne i odporne na uszkodzenia moździerze, które wykonano z różnego rodzaju solidnych materiałów. Te akcesoria kuchenne przydadzą się na co dzień w trakcie przygotowywania smacznych posiłków dla siebie oraz bliskich. Za ich pomocą można szybko i dokładnie rozdrobnić przyprawy, zioła czy orzechy, wydobywając z nich wyśmienity smak i aromat. 

Akcesoria kuchenne moździerze

Mimo dużej dostępności elektrycznych rozdrabniaczy do jedzenia moździerz nadal cieszy się popularnością. Dawniej te niepozorne naczynie z tłuczkiem wykorzystywano nie tylko do mielenia świeżych ziół i orzechów, ale także do przyrządzania wielu smakowitych dań! To właśnie w tym akcesorium kuchennym przygotowywano różnego rodzaju sosy, kremy i marynaty, w tym kultowe, włoskie pesto. 

W trakcie ręcznego rozcierania składników na sos można całkowicie kontrolować stopień rozdrobnienia, dostosowując konsystencję potrawy do indywidualnych preferencji. Nic zatem dziwnego, że wielu szefów kuchni korzysta z moździerzy w trakcie przyrządzania aromatycznych sosów i past w swojej pracy. Do takiego celu najlepiej wybrać akcesorium z większym naczyniem, które umożliwi przygotowanie jednocześnie dużej porcji jedzenia. W Mensa Home znajdują się modele w kilku rozmiarach wykonane z takich materiałów, jak:

  • naturalny granit,
  • drewno oliwne,
  • kamionka,
  • bambus,
  • ceramika. 

Moździerze do rozdrabniania i ucierania

W ofercie sklepu dostępne są akcesoria kuchenne do rozdrabniania i ucierania, pochodzące z katalogów najlepszych producentów. Mają Państwo do dyspozycji rewelacyjne moździerze marki Le Creuset, Gefu, Kitchen Craft, czy Emile Henry. Są to zarówno niewielkie modele do ziół i przypraw, jak i większe naczynia do przygotowywania past i sosów. Te ekskluzywne przyrządy można zamówić na stronie online z dostawą pod dowolny adres, a także kupić w jednym z salonów stacjonarnych sieci salonów wnętrzarskich Mensa Home m.in. w Warszawie i Krakowie.