Mensa Home to miejsce, w którym można wyposażyć się w najróżniejsze designerskie dodatki do domu. Dostępne tu wazony szklane, porcelanowe, ceramiczne czy wykonane ze stali nierdzewnej np. o futurystycznym, nieregularnym kształcie, wysokie i niskie będą świetnie prezentować się jako element dekoracyjny salonu lub innego wnętrza, jak również sprawdzą się w ogrodach. Zarówno różnorodność zastosowanych materiałów, jak i wzorów sprawia, że te przedmioty już same w sobie przykuwają uwagę oryginalnym wyglądem. Z kolei poprzez wstawienie do nich ciętych kwiatów albo ozdobnej trawy do pomieszczenia wprowadzi się element natury.

Te dekoracje dostępne są zarówno w tradycyjnej formie, jak i wielu fantazyjnych wzorach oraz szerokiej palecie kolorów. Zaprojektowane zostały przez marki popularne na całym świecie takie jak np. ASA, Leonardo, Vidivi czy WMF.

Zalety wazonów szklanych

Jakie są? Oprócz tego, że wazony szklane wykonane są z materiału odpornego i nadającego się do recyklingu, to jeszcze idealnie eksponują zwłaszcza piękno kwiatów ciętych. Ponadto są to przedmioty niezwykle subtelne, delikatne, nieprzytłaczające swoją obecnością wystroju wnętrza. Wręcz przeciwnie – dodają mu uroku, elegancji, a przy tym są ponadczasowym dodatkiem dekoracyjnym.

Tego rodzaju naczynia dostępne są w kształtach zarówno w tradycyjnych, jak i nietypowych, nieco nawet abstrakcyjnych, przez co są jeszcze ciekawszą rzeczą w aranżacji. Świetnie się w nich będą prezentować ozdobne trawy oraz inne dodatki dekoracyjne.

Designerskie wazony nie tylko do ciętych kwiatów

Proponowane w sklepie produkty premium charakteryzuje przede wszystkim oryginalność. Designerskie wazony wyróżnia różnorodność pod względem kolorystyki, kształtu, struktury czy materiału. Dostępne w ofercie ozdobne naczynia szklane, porcelanowe, ceramiczne, ze stali nierdzewnej z pewnością wpiszą się w gust osób zarówno z zamiłowaniem do tradycji, jak i tych, co szukają przedmiotów charakteryzujących się nietypową formą, oryginalną fakturą i wzornictwem.

Wazon ma spełniać nie tylko praktyczną, ale i dekoracyjna rolę. Dlatego kule, tuby, butelki czy inne produkty z zastosowanymi efektownymi kształtami, strukturami, malunkami czy innymi elementami ozdobnymi z Mensa Home z pewnością takie będą!