EMSA to niemiecka firma, której historia sięga lat 40-tych XX wieku. Jakość i atrakcyjność rozwiązań, które proponuje niemiecki producent, zostały wielokrotnie docenione na międzynarodowym rynku.

Produkty EMSA to znakomite rozwiązanie dla wszystkich, którzy potrafią docenić unikalne połączenie najwyższej funkcjonalności, wytrzymałości oraz wyrafinowanej, nowoczesnej estetyki. Od samego początku swojej działalności niemiecki producent stawia sobie za cel dostarczenie klientom ciekawych rozwiązań nie tylko do kuchni ale i też do domu i ogrodu. Daje wskazówki, podpowiada triki, których stosowanie sprawia, że praca w całym domu staje się przyjemniejsza.

Wszystkie produkty EMSA poddawane są złożonej kontroli jakości, nim zostaną wypuszczone na rynek. Akcesoria kuchenne EMSA to produkty przyjazne środowisku, które można poddać recyklingowi. Nic dziwnego, że nowoczesne akcesoria kuchenne oraz ogrodnicze EMSA mają tak wielu zwolenników, nie tylko w Niemczech. Także i na krajowym rynku akcesoria EMSA kupowane są coraz częściej.