Mensa Home oferuje wszystko, czego może potrzebować kucharz amator oraz profesjonalista. W sklepie online marki znajdują się między innymi praski do czosnku w kilku interesujących odsłonach, które warto sprawdzić! Te praktyczne akcesoria kuchenne to podstawa wyposażenia każdej restauracji włoskiej, greckiej czy śródziemnomorskiej. Warto mieć je również we własnym domu, umożliwiają bowiem równomierne rozdrobnienie aromatycznego składnika, który jest podstawą wielu popularnych i mniej znanych dań.

Akcesoria kuchenne praski do czosnku

Nic tak nie dodaje aromatu wytrawnym potrawom, jak świeżo sprasowany czosnek. Na jego bazie przyrządzane są wyśmienite sosy do sałatek i pizzy, włoskie pasty aglio e olio czy arrabiata, a także szereg innych dań głównych i przystawek z różnych części świata. Prezentowane tutaj praski zapewniają efektywne rozdrabnianie składnika, przy minimalnym nakładzie czasu i energii. Akcesoria kuchenne wykonano z trwałych materiałów, dlatego są długowieczne, nawet przy intensywnym użytkowaniu. 

Większość z dostępnych w tej sekcji prasek do czosnku wyprodukowano ze stali nierdzewnej. Jest to tworzywo powszechnie wykorzystywane do tworzenia akcesoriów kuchennych, dzięki swoim znakomitym właściwościom, czyli wysokiej odporności na korozję oraz wytrzymałości mechanicznej. Dzięki temu zamawiając wyciskarkę w Mensa Home, otrzymują Państwo funkcjonalny produkt, który będzie służyć długo i wydajnie. Oferta obejmuje modele marki Masterclass, KitchenAid, WMF i wielu innych.

Trwałe i praktyczne praski do czosnku

Do katalogu sklepu wybierane są wyselekcjonowane produkty, które mają solidną budowę i świetnie trzymają się w dłoni. Dzięki temu korzystanie z praski do czosnku to prawdziwa przyjemność. Stalowe akcesoria kuchenne można też łatwo utrzymać w czystości, ponieważ nadają się do mycia w automatycznych zmywarkach. Występują one w rozmaitych odsłonach, różniących się konstrukcją oraz sposobem rozdrabniania składników. Mogą Państwo zaopatrzyć się tutaj w następujące przybory:

  • siekacze, 
  • rozdrabniacze,
  • tarki,
  • wyciskacze.