Ogólnopolska sieć salonów wnętrzarskich Mensa Home oferuje doskonałej jakości, niezwykle funkcjonalne i jednocześnie eleganckie akcesoria termoizolacyjne. Każda torba termiczna oraz kosz prezentowany na poniższej stronie internetowej to wykonany z dbałością o szczegóły produkt, sprawdzający się np. podczas codziennych zakupów. Przedmioty te same w sobie sprawiają, że dowolne, włożone do środka artykuły mogą pozostać chłodne nawet przez kilka godzin, a czas ten można wydłużyć, korzystając z wkładów chłodzących.

Wysokiej klasy kosze i torby termiczne

Piknik z rodziną, kemping, wycieczka w góry – to tylko niektóre sytuacje, w których warto mieć pod ręką wygodne w użyciu gadżety, dzięki którym zabierane w podróż produkty spożywcze pozostaną chłodne. Wystarczy do torby termicznej np. marki Reisenthel lub Kitchen Craft, włożyć odpowiednio przygotowany wkład chłodzący, aby móc cieszyć się zimnym napojem nawet po wielu godzinach od jego schowania.

Wszystkie oferowane przez firmę Mensa Home artykuły wchodzące w skład powyższej kategorii łączą funkcjonalność z wysokiej jakości wykonaniem. Wychodząc naprzeciw potrzebom Klientów szukających piękna nawet w przedmiotach codziennego użytku, wprowadziliśmy do katalogu produktów wiele różnorodnych toreb termicznych. Eleganckie, kolorowe lub w stonowanych barwach, duże i pojemne, bądź niewielkie, a więc poręczne – dzięki wkładom chłodzącym każdy produkt marki Reisenthel i Kitchen Craft sprawi, że włożone do niego przedmioty pozostaną chłodne tak długo, jak będzie to konieczne.

Funkcjonalne artykuły premium

Zarówno kosze, jak i torby termiczne dostępne na stronie Mensa Home wyróżniają się wśród konkurencyjnych produktów ogromną wygodą użytkowania, solidnością i funkcjonalnością. Ergonomiczny uchwyt, szczelna pokrywa pozwalająca np. produktom spożywczym pozostać dłużej chłodnymi, solidny stelaż i usztywniane dno – to tylko niektóre z zalet prezentowanych poniżej przedmiotów. Wiele z nich posiada także wygodną kieszeń na wkład chłodzący, co zwiększa możliwości wykorzystania tych artykułów termoizolacyjnych.