Dom to dla nas wszystkich szczególne miejsce. To wokół niego koncentruje się życie rodzinne. Dobrze urządzony i wyposażony jest dumą i wizytówką gospodarzy. Jednak utrzymanie w nim porządku to sztuka, która nie polega jedynie na regularnym sprzątaniu. To kwestia nawyków i… dobrze zaprojektowanych sprzętów, które ułatwią nam utrzymanie ładu. Takim urządzeniem jest kosz na śmieci, który jeśli jest zawsze pod ręką i mamy do niego łatwy dostęp, pomoże nam utrzymać porządek w domu na co dzień. Mamy dla kilka szalenie praktycznych propozycji.

Pierwszą z nich są kosze „NewIcon” marki Brabantia – holenderskiej firmy, która od 1919 r. tworzy produkty łączące wysokiej jakości design, materiały oraz funkcje użytkowe. Pojemniki na odpady dostępne są w wielu pięknych kolorach i praktycznych rozmiarach: od XS do XXL. Świetnie sprawdzają się w kuchni, łazience, gabinecie czy każdym pomieszczenie, w którym potrzebujemy kosza. Wbudowana stopka sprawia, że z łatwością otworzymy i opuścimy pokrywę kosza. Kosz wykonany jest z matowej stali nierdzewnej, na której nie pozostają odciski palców i dłoni, zaś pod spodem znajduje się antypoślizgowa powłoka, która sprawia, że pozostaje on zawsze na swoim miejscu. Wnętrze kosza wypełnia plastikowy pojemnik, który z łatwością można wyciągnąć i opróżnić. Linia „NewIcon” została zaprojektowana, aby korzystać z niej na co dzień, dlatego jej produkty objęte są 10-letnią gwarancją. 

Wysokiej jakości kosze na odpady to również domena niemieckiej marki Wesco, która jest niekwestionowanym liderem produkcji akcesoriów domowych. Od prawie 150 lat zachwyca jakością wykonania, trwałością materiałów i urzekającymi kolorami. Produkty marki Wesco zawsze cechuje: unikalny design, wzornictwo i nowoczesna funkcjonalność, którą doceniają firmy gastronomiczne, biura i odbiorcy indywidualni. 

Wśród propozycji tej marki znajdziemy klasyczne kosze ze stopką, ale i wzory prawdziwie kosmiczne!