Niezależnie czy preferujecie filigranowe, cienkie kieliszki o nowoczesnym kształcie czy klasyczne z ciętego kryształu, w naszej ofercie znajdziecie szeroki wybór szkła renomowanych marek.

Wysokogatunkowe szkło kryształowe marki Bohemia wykorzystywane jest zarówno w bardzo prostych i nowoczesnych kieliszkach, jak i pucharach nawiązujących do archaicznych kształtów. Szkło kryształowe produkowane bez dodatku tlenku ołowiu to gwarancja wysokiej jakości i dbałości zarówno o środowisko naturalne, jak i nasze zdrowie. Kolekcje takiej jak Viola oraz Sandra przypadną do gustu miłośnikom oryginalnych i ponadczasowych kieliszków, które wpasują się niemal do każdej zastawy stołowej i stylu wnętrza. Safari i Kleopatra z nutką stylu retro będą idealne do stylu eklektycznego, vintage oraz tradycyjnego nakrycia.

Bogata oferta Villeroy&Boch to nie tylko kolekcje dedykowane pod konkretne serie porcelany, jak Artesano, Montauk czy New Wave. Specjalistyczna i rozbudowana kolekcja La Divina, Maxima, Entree czy Purismo pozwoli na degustację oraz prezentację najbardziej popularnych napojów oraz dirnków.

Koneserom wina i mocnych alkoholi szczególnie polecane są kieliszki degustacyjne marki Peugeot. Młode wina takiej jak beaujolais nouveau czy specjalne szczepy pinot oraz merlot wymagają nie tylko wyjątkowej oprawy, ale także kieliszków o odpowiednim kształcie.

Kieliszki można łączyć ze sobą seriami, a także wykorzystując różne materiały, kolory i wielkości stworzyć indywidualną kolekcję skrojoną na miarę naszych potrzeb!