Wszystkich zawodowców i amatorów sztuki barmańskiej zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty obejmującej shakery do drinków. Jako wieloletni sprzedawca tych akcesoriów, wiemy czym powinny charakteryzować się najlepsze egzemplarze, dlatego w naszej ofercie znajdziesz funkcjonalne produkty, które są jednocześnie atrakcyjne wizualnie. Dostępnych jest wiele różnych designów i wariantów kolorystycznych, nadających się tak do domu, jak oraz do klubu. 

Shakery dla zawodowców i amatorów 

Oferowane przez nas akcesoria sprawdzą się w rękach wykwalifikowanego barmana, jak również kogoś, kto dopiero zaczyna naukę miksologii. Shakery barmańskie równie dobrze nadadzą się za ladę, jak i do kuchni. Jeśli chcesz po prostu zadziwić znajomych i przyrządzić parę koktajli na domowej imprezie, to nasza oferta na pewno przypadnie Ci do gustu. 

Do właściwego przygotowania drinków niezbędne są również produkty takie jak miarki, sitka i pincety, również oferowane przez nasz sklep internetowy. Przyda się także wyciskacz do cytrusów, tłuczek i specjalne łyżeczki. 

Dla tych, którzy dopiero zaczynają, przygotowaliśmy także gotowe zestawy, zawierające podstawowe wyposażenie. Znajdziesz w nich shaker do drinków i koktajli, szklankę do mieszania z podziałką oraz sitko. To idealny starter, który pomoże Ci rozpocząć przygodę z miksologią. 

Zależnie od preferencji klienta, można także dobrać kolor akcesoriów. Nasza oferta obejmuje standardowy wariant srebrny, ale także czarny lub złoty. Stylistyka pasuje do pozostałych przedmiotów dostępnych w sklepie, dzięki czemu całe podstawowe wyposażenie może stanowić równocześnie interesującą kompozycję na półce. 

Wszystkie produkty wykonano z najwyższej jakości stali nierdzewnej. Można je także czyścić w zmywarce do naczyń. 

Zamów shakery do drinków online 

Sklep internetowy MensaHome zaprasza na zakupy i skorzystanie z obowiązujących promocji, dzięki którym cena produktów może być dużo niższa. Oprócz shakerów do drinków dysponujemy także akcesoriami sommelierskimi, a także szklankami i kieliszkami do różnych napojów.