GreenPan to rewolucyjna marka, wprowadzając zdrową ceramiczną powłokę nieprzywierającą w 2007 roku, zmieniła sposób gotowania. Od tego czasu doskonalą procesy, definiują nieprzywierającą powłokę i rewolucjonizują branżę garnków.

Innowacyjne technologie

W 2007 roku wprowadzili Thermolon™ – pierwszą zdrową ceramiczną powłokę nieprzywierającą bez PFAS. Zamiast plastiku, ta powłoka opiera się na piasku. W ciągu 15 lat zostali liderem w zdrowym gotowaniu, dumnie prezentując produkty bez kompromisów. Z ponad 150 patentami, zespół R&D analizuje każdy aspekt produktów, tworząc nowatorskie technologie, takie jak Thermolon™, Evershine™, Magneto™, Forged Base i inne. Evershine™ utrzymuje stal nierdzewną w doskonałym stanie. Magneto™ to podstawa odporna na zniekształcenia i zapewniająca równomierne nagrzewanie. Forged Base gwarantuje trwałość garnków.

Zobowiązanie do zrównoważonych praktyk

GreenPan posiada własną fabrykę, zasila ją w 30% energii słonecznej, używa aluminium z recyklingu i posiada własną oczyszczalnie ścieków. Wartością dodaną jest 50-osobowa grupa ds. kontroli jakości, która ma na celu dostarczać produkty trwałe i ekologiczne. Zdrowa, ceramiczna powłoka nagrzewa się szybko, nie wydziela toksycznych par i jest trwała. Nasze garnki są wykonane z myślą o komforcie, z chłodzącymi się uchwytami i szklanymi pokrywkami.

Z GreenPan gotowanie staje się przyjemnością. Dzięki innowacjom, zdrowej ceramicznej powłoce, trwałym materiałom i zrównoważonym praktykom, dostarczają produkty, które nie tylko sprawią, że jedzenie będzie smaczne, ale także zdrowe.