Witaj


Od blisko 20 lat staramy się zaspokajać pragnienia naszych Klientów.
Dziś Mensa Home to sieć 8 salonów zlokalizowanych w największych centrach handlowych niemal w całej Polsce. Naszym celem jest umożliwienie Polakom prestiżowego i komfortowego życia, bo wiemy, że każdy z nas na nie zasługuje. Jesteśmy dumni z tego, że możemy oferować szeroki wybór produktów marek PREMIUM, które spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. 
W naszej ofercie znajdą Państwo najwyższej jakości porcelanę, szeroki wybór sztućców, szkła stołowego oraz akcesoriów kuchennych od światowych marek m.in: Villeroy&Boch, Wedgwood, WMF, Peugeot, Micoplane, Global, Sambonet, ASA Selection i wiele wiele innych. 
 

i wiele wiele innych. pełna lista marek dostępna jest TUTAJ

Nasza oferta poza sprzedażą detaliczną skierowana jest również do różnorodnych branż takich jak: restauracje i kawiarnie, hotele, sklepy, biura architektoniczne czy też agencje reklamowe. Nasze doświadczenie w obsłudze klienta oraz indywidualne podejście pozwalają nam świadczyć usługi dopasowane do konkretnych potrzeb i oczekiwań naszych partnerów biznesowych. Niezależnie od branży, w której działają nasi klienci, dbamy o zapewnienie im kompleksowej obsługi oraz dostarczanie produktów najwyższej jakości, które spełniają najbardziej wymagające standardy. Nasz zespół jest gotowy służyć wsparciem i doradztwem, zapewniając profesjonalne podejście i sprawną realizację zamówień. Dzięki temu, nasza oferta staje się nie tylko gwarancją doskonałej jakości, ale także pewnością efektywnej współpracy i satysfakcji naszych partnerów.

 

Restauracje
Hotele
Sklepy
Architekci
Zakupy hurtowe

 

W Mensa Home wierzymy, że każde miejsce, w którym ludzie się spotykają, zasługuje na wyjątkowe aranżacje i funkcjonalne rozwiązania.
Dlatego starannie selekcjonujemy nasze produkty, dbając o ich jakość, estetykę i innowacyjność. 
Dzięki dużym stokom magazynowym, większość zamówień jesteśmy w stanie zrealizować "od ręki".
Szacowany termin wysyłki zostanie wskazany po złożeniu zapytania bądź zamówienia.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą na naszej stronie internetowej oraz do kontaktu z handlowcem,
który z przyjemnością pomoże Ci znaleźć idealne rozwiązania dopasowane do Twoich potrzeb.


 

imagee-mail:
horeca@mensahome.eu