Dla wymagających klientów marka Mensa Home przygotowała szeroki wybór zastawy stołowej o zróżnicowanym zastosowaniu. Zebrane tutaj eleganckie, przeznaczone do picia piwa kufle są niezwykle trwałe oraz estetyczne, dlatego warto je zakupić zarówno do własnego domu, jak i na potrzeby stylowego lokalu gastronomicznego. Mogą Państwo wybierać spośród towarów najwyższej jakości, do których produkcji zostało użyte szkło kryształowe. Kieliszki dostępne są też w zestawach, składających się z co najmniej dwóch sztuk.

W ofercie sklepu znajdują się między innymi wyroby własne marki Mensa Home, które sprostają najwyższym wymaganiom związanym z jakością towaru. Te kufle do podawania piwa różnych gatunków są solidne i odporne na drobne uszkodzenia, ponieważ ich budulcem jest kryształowe lub zwykłe szkło najlepszej próby. Także pozostałe naczynia z oferty produkcji Peugeot, Schott Zwiesel czy Villeroy & Boch mają bardzo dobre parametry techniczne. 

Szkło do serwowania – piwa kufle

W naszym sklepie znajdziesz szeroką ofertę piwnego szkła. Dla miłośników kultowych rozwiązań i barowego klimatu przygotowaliśmy kieliszki i kufle do piwa z grubego tworzywa w wersjach klasycznych lub urozmaiconych fakturalnymi zdobieniami oraz z solidnymi i dobrze trzymającymi się w ręce uchwytami. Sprzedajemy modele szerokie i niskie, ale i bardziej smukłe. Osobom preferującym delikatniejsze kształty polecamy precyzyjne, zwężane u dołu i szerokie na górze szklanki do piwa, na przykład pszenicznego. 

Eleganckie i wysokojakościowe pokale, kufle oraz szklanki do piwa

W skład szerokiego asortymentu towarów wchodzą kufle i szklanki, ale smakoszom złocistych trunków mamy do zaproponowania także rozbudowaną kolekcję kieliszków idealnych do powolnego smakowania i delektowania się uwalniającymi się aromatami. Modele te to tak zwane pokale, a więc pucharki ze stopką, smukłą nóżką i stosunkowo szeroką czaszą. Wysokiej jakości szkło tego typu prezentuje się wyjątkowo elegancko, więc świetnie nadaje się na bardziej uroczyste okazje. Zachęcamy do zamawiania!

Kufle do piwa – towar najwyższej jakości

Jeśli interesuje Państwa wyłącznie towar najwyższej jakości oferta Mensa Home to najlepszy wybór. Trafiają do niej wyroby poddane dokładnej selekcji wstępnej, które poprawią smak wypijanego, musującego trunku. Szkło kryształowe przeznaczone do piwa, a także klasyczne kufle dostępne są w kilku pojemnościach do wyboru. Z powodzeniem można je też wykorzystać do bezalkoholowych wersji ulubionego napoju, przez co będą lepiej naśladować swój niskoprocentowy odpowiednik. 

Lekki, orzeźwiający pilsner lub lager, a może stout czy porter o głębokim, intensywnym smaku? Bez względu na gatunek piwa, jaki Państwo preferują, w katalogu Mensa Home znajdą się odpowiednie kufle do jego serwowania. Szkło kryształowe najwyższej jakości w formie kieliszków lub pokali można zamówić w sklepie online, a także nabyć w punktach stacjonarnej sprzedaży marki. Te solidne naczynia sprawdzą się również jako prezent dla znajomego piwosza, zwłaszcza wersje dostępne w zestawie zawierającym kilka sztuk towaru.

Najbardziej znanym i klasycznym przykładem tego typu naczyń jest chyba masywny kufel do piwa z uchwytem, wykonany z wysokiej jakości grubego szkła. Nie tylko wygląda solidnie, ale i rzeczywiście taki jest. Grube dno oraz ścianki sprawiają, że produkt jest naprawdę wytrzymały i wyjątkowo odporny na uszkodzenia mechaniczne. W tradycyjnym kuflu każde piwo nabiera charakteru.

Wśród asortymentu nie mogło zabraknąć także pokali, czyli szklanek na nóżce. Wyróżniają się one eleganckim, subtelnym kształtem i są raczej wytwarzane z cieńszego szkła niż kufle. Używa się ich do serwowania ciemniejszych odmian alkoholu typu pilzner czy lager. Dzięki określonej budowie pokali barwa alkoholu wysuwa się na pierwszy plan. W ofercie znajdują się również szklanki do piwa o różnych pojemnościach. Poleca się je szczególnie do podawania trunku pszenicznego.