Przeznaczone do picia piwa szklanki, kufle, pokale oraz kieliszki przydadzą się podczas rodzinnego grilla czy spotkania w gronie przyjaciół. W Mensa Home te naczynia dostępne są w wielu wariantach wielkościowych oraz stylistycznych. Każdy z prezentowanych produktów jest jednak wytrzymałym wyrobem z wysokiej jakości grubego lub cienkiego szkła. Katalog obejmuje bowiem zarówno masywne kufle z solidnym uchwytem, jak i ponadczasowe, gładkie szklanki. Do Państwa należy decyzja, które z nich pojawią się w domowej kuchni!

Kufle do piwa o niezwykłym designie

Najbardziej znanym i klasycznym przykładem tego typu naczyń jest chyba masywny kufel do piwa z uchwytem, wykonany z wysokiej jakości grubego szkła. Nie tylko wygląda solidnie, ale i rzeczywiście taki jest. Grube dno oraz ścianki sprawiają, że produkt jest naprawdę wytrzymały i wyjątkowo odporny na uszkodzenia mechaniczne. W tradycyjnym kuflu każde piwo nabiera charakteru.

Wśród asortymentu nie mogło zabraknąć także pokali, czyli szklanek na nóżce. Wyróżniają się one eleganckim, subtelnym kształtem i są raczej wytwarzane z cieńszego szkła niż kufle. Używa się ich do serwowania ciemniejszych odmian alkoholu typu pilzner czy lager. Dzięki określonej budowie pokali barwa alkoholu wysuwa się na pierwszy plan. W ofercie znajdują się również szklanki do piwa o różnych pojemnościach. Poleca się je szczególnie do podawania trunku pszenicznego.

Wyjątkowe szklanki do piwa – wyposażenie wysokiej jakości

Wszystkie oferowane naczynia są trwałe, solidne i wygodne w użytkowaniu. Co więcej, są odporne na stłuczenia i nie ma przeciwwskazań, by myć je w zmywarce. Dobrze skomponowany zestaw pokali lub szklanek wysokiej jakości okaże się trafionym upominkiem dla każdego piwosza. W zależności od upodobań można wybrać formy z wyjątkowymi ornamentami lub zupełnie proste i minimalistyczne. Zdecydowanie przyjemniej pije się piwo z estetycznego szkła, prawda? Mogą sami się Państwo o tym przekonać, zamawiając ulubione produkty!