Starannie wybrane zestawy porcelanowe będą służyły Państwu zarówno na specjalne okazje wymagające eleganckiej zastawy, jak i na co dzień. Serwisy śniadaniowe, obiadowe, kawowe i kawowo-obiadowe zdecydowanie mają wpływ na to, jak prezentuje się aranżacja całego stołu. Dzięki nim nawet każdy zwyczajny posiłek może zyskać pewnej szlachetności. W ofercie znajdują się jednak najróżniejsze propozycje, które zachwycają designem, także te skomponowane z myślą o osobach chcących zabrać ze sobą podstawowe naczynia do nowego mieszkania. Mensa Home zachęca do zapoznania się z wszystkimi wyjątkowymi propozycjami!

Wyjątkowe zestawy obiadowe

Oferta obejmuje mnóstwo zestawów porcelanowych obiadowych, śniadaniowych, kawowych oraz kawowo-obiadowych. Są to serwisy, które mogą być przeznaczone dla jednej, dwóch, czterech czy sześciu osób. Zawierają one od zaledwie kilku aż do ponad 30 elementów. Dzięki temu można wybrać konkretny model z myślą o codziennym użytkowaniu lub tym okazjonalnym, na przykład gdy zaprasza się rodzinę na niedzielny obiad lub przygotowuje przyjęcie w mieszkaniu.

Zastanawiacie się Państwo, jaki komplet wybrać do domu? Serwis obiadowy składa się zwykle z talerzy płaskich, głębokich oraz deserowych. Można zdecydować się na zestaw kawowo-obiadowy w celu zyskania bardziej kompleksowego wyposażenia. Wtedy przedstawione elementy uzupełnią jeszcze filiżanki oraz spodki pod nie. Wybór uzależniony jest oczywiście też od gustu kupującego. Na katalog składają się komplety zdobione przepięknymi kwiatowymi motywami, te minimalistyczne, bardzo dekoracyjne, w jasnej lub ciemnej kolorystyce i wiele innych. Ciekawą propozycją z kolekcji La Boule są naczynia, które po złożeniu tworzą wyjątkową porcelanową ozdobę w kulistym kształci.

Zestawy porcelanowe – praktyczne i piękne

Dostępne w ofercie zestawy obiadowe to wyroby porcelanowe, które spośród innych pozycji na rynku wyróżniają się wysoką jakością wykonania oraz niepowtarzalnym wzornictwem. Projekt dopasowany do wystroju jadalni wniesie na stół nieco szyku i elegancji. Znacząco wpłynie on na estetykę całej zastawy stołowej i wprowadzi do pomieszczenia miłą dla oka spójność, co ma swoje odzwierciedlenie we wrażeniach smakowych. W ofercie znajdują się również serwisy idealne na prezent.