W poszukiwaniu stylowego szkła do napojów bezalkoholowych powinni Państwo sprawdzić ofertę Mensa Home. Warto w niej zwrócić uwagę na eleganckie kieliszki do wody wykonane głównie z grubego tworzywa, których część ma piękne zdobienia fasetkowe na całej powierzchni. Takie szklanki przydają się w domu w codziennym użytku, a także w trakcie odwiedzin gości. Można zamówić je również na potrzeby kawiarni oraz baru, sięgając po modele w stylu retro lub nowoczesne, dostępne w sklepie w wielu pięknych odsłonach.

Kieliszki do wody – na co zwrócić uwagę?

Nawet zwykła, pozbawiona dodatków kranówka może dobrze smakować, jeśli zostanie zaserwowana w odpowiednim szkle. Wybierając kieliszki do wody, warto zwrócić uwagę na pojemność czaszy, która powinna wynosić nie mniej, niż 200 mililitrów, natomiast ich kształt ma być lekko pękaty. W ofercie Mensa Home znajdują się rozmaite modele spełniające te kryteria, które dodatkowo mają stosunkowo krótkie i masywne nóżki. Te eleganckie szklanki przeznaczone są również do serwowania soków oraz napojów bezalkoholowych, np. lemoniady. 

W trakcie zakupu kieliszków do wody nie bez znaczenia jest także producent, jaki odpowiedzialny jest za ich wykonanie. Do katalogu Mensa Home trafiają wyłącznie produkty od sprawdzonych marek, których wyroby wyróżniają się eleganckim wyglądem oraz dużą trwałością. Warto zwrócić szczególną uwagę na szklanki Villeroy & Boch, utrzymane w stylistyce retro, która znów cieszy się popularnością.

Eleganckie szklanki do serwowania wody

W sieci salonów wnętrzarskich dostępna jest designerska zastawa stołowa, na którą warto zwrócić uwagę! Eleganckie szklanki i kieliszki przeznaczone do wody lub soków zamówią Państwo przez internet z bezpieczną dostawą na wybrany adres. Część modeli zebranych w tej sekcji ma szersze zastosowanie i może być wykorzystana np. do podawania deserów lodowych lub białego wina. Produkty występują w wersji z bezbarwnego lub kolorowego szkła kryształowego, które jest trwałe i bardzo estetyczne. Polecane są też na prezent na dowolną okazję – dotyczy to zwłaszcza zestawów.