Będąc miłośnikiem aromaterapii, koniecznie trzeba bliżej przyjrzeć się produktom dostępnym w tej kategorii. To granulki woskowe wykorzystywane w kominkach – podgrzane świeczkami typu tealight roztapiają się, uwalniając zniewalające zapachy. Zapraszając je do swojego domu, można zyskać wysokiej jakości akcesoria stworzone przez renomowaną markę Venecia. Ich używanie jest bardzo proste, a efekty zachwycają. Oto, dlaczego warto je mieć!

Woskowe granulki – zapachy do domu, które budują nastrój

Dostępne woskowe granulki to zróżnicowane zapachy do domu:

  • energetyzujące cytrusowe wonie – mango, cytryna czy czerwone owoce,
  • uspokajające słodkie nuty lawendy, jaśminu i białych kwiatów,
  • zniewalające kompozycje cynamonowe, waniliowe i czekoladowe.

Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, aby łączyć je ze sobą i tworzyć własne mieszanki ulubionych aromatów. Warto sięgnąć po nie, planując relaksujący wieczór, romantyczną kolację czy na co dzień, chcąc odświeżyć powietrze i wnieść do domu odrobinę przyjemnego zapachu. Zapalony tealight – najlepiej bezzapachowy – sam w sobie kreuje klimat, zwłaszcza po zmroku, gdy w pomieszczeniu jest ciemno. W połączeniu ze stylowym kominkiem i ulubioną wonią woskowych granulek można szybko stworzyć kojącą atmosferę.

Oferowane produkty występują w wielu kolorach, w kształcie uroczych serduszek, a do ich przechowywania warto nabyć stylowy woreczek wykończony estetycznie i uszyty z wysokiej jakości, eleganckiej tkaniny.

Jak korzystać z woskowych granulek, aby cieszyć się pięknymi zapachami w swoim domu?

Wystarczy kominek do aromaterapii i małe świeczki – cały zestaw jest dostępny w Mensa Home! Woskowe granulki występują w kilku wariantach. Różnią się kolorami i zapachami, więc każdy ma szansę wybrać swoje ulubione i wypełnić nimi wnętrza domu. Intensywność uwalnianej woni można regulować ilością wosku – im więcej, tym mocniejszy aromat. To bardzo proste i intuicyjne! Trzeba jednak pamiętać o zasadach bezpieczeństwa – nie wolno zostawiać zapalonych tealightów bez nadzoru, należy unikać ustawiania ich w miejscu dostępnym dla dzieci czy zwierząt domowych. Zbyt duża ilość wosku sprawi, że roztapianie będzie mniej efektywne. Lepiej stopniowo dozować woskowe granulki, nie dopuszczając też do ich całkowitego odparowania.

To trafna propozycja nie tylko do domu, wykorzystywana również w salonach kosmetycznych i gabinetach SPA, podczas sesji medytacyjnych i wszędzie tam, gdzie potrzebne jest odświeżenie powietrza i wniesienie do niego odpowiedniego zapachu.

Warto zaprosić woskowe granulki do swojego domu – niech ich zapachy wypełnią wnętrza!

Stylowe, dostępne w wielu wariantach, kolorowe i w uroczym kształcie serca – takie właśnie są woskowe granulki oferowane w tej kategorii. Jeśli poszukuje się eleganckich zapachów do domu, z pewnością te produkty będą strzałem w dziesiątkę. W Mensa Home można nabyć wszystkie akcesoria dodatkowe niezbędne do korzystania z ich potencjału – kominki do aromaterapii i świeczki tealight. Warto sprawdzić cały asortyment i już dziś złożyć swoje zamówienie!