Specjalistyczne oraz uniwersalne noże kuchenne są obowiązkowym wyposażeniem każdego domu. Nie tylko szefowie kuchni mają ich całe kolekcje. Również miłośnicy gotowania z przyjemnością korzystają z profesjonalnych produktów do obróbki żywności. Odpowiednie akcesoria do krojenia zwiększają komfort przygotowywania posiłków, przyspieszają pracę i pomagają podać potrawy w estetyczny sposób. 

Noże uniwersalne i inne przybory do zadań specjalnych 

Przybory kuchenne w Mensa Home są starannie wyselekcjonowane i odpowiadają wymaganiom specjalistów, jak i amatorów. Są funkcjonalne i niezawodne, a także eleganckie. Wśród nich wyróżniają się niepowtarzalne i powszechnie cenione: 

  • japońskie akcesoria Satake, charakterystycznie zaostrzone pod kątem 15 stopni, 
  • produkty Roesle przeznaczone do warzyw czy pieczywa, a w szczególności najpopularniejszy artykuł tej marki – nóż uniwersalny szefa kuchni
  • ręczne wyroby Mcusta Zanmai z grawerem, idealne do mięsa, ryb i przenoszenia pokrojonych produktów. 

Wśród znanych marek noży kuchennych, których propozycje znajdują się w asortymencie Mensa Home, są także: Tamahagane, Global i KitchenAid

Przydatne dodatki 

W ofercie Mensa Home zamieszczono również specjalne akcesoria do wykrawania, siekania, filetowania czy obierania, a także artykuły przeznaczone do owoców, steków, szynki, pizzy lub sera. Służą do precyzyjnego przygotowania i atrakcyjnego podania rozmaitych produktów spożywczych i gotowych dań. 

Niejeden amator gotowania i szef kuchni używa uniwersalnych dodatków, takich jak: 

  • profesjonalne osełki, 
  • nożyce kuchenne, 
  • obieraczki, 
  • widelce do mięs. 

Dzięki nim praca w kuchni przebiega sprawniej i z zachowaniem większej higieny. Akcesoria dostosowane do specyficznych potrzeb pomagają gotującym zaoszczędzić czas potrzebny do przygotowania potraw, a przez to ograniczają ich stres. Przyczyniają się do powstania dopracowanych pod każdym względem, atrakcyjnych wizualnie potraw. 

Specjalistyczne noże i uniwersalne przyrządy szefa kuchni sprawiają, że codzienne gotowanie staje się przyjemnością. Wypróbuj profesjonalne akcesoria do krojenia i ciesz się smakiem estetycznie serwowanych dań.