Te modne i praktyczne produkty pozwalają na bezpieczne zapakowanie i transportowanie jedzenia. Zamiast plastikowych toreb, warto używać termicznej lunch bag wielorazowego użytku, którą można zabrać ze sobą wszędzie – do pracy, szkoły czy na uczelnię. Ma ona wiele zalet, które sprawiają, że zdecydowanie warto rozważyć jej zakup.

Artykuły dostępne Mensa Home są zaprojektowane i wyprodukowane z dbałością o najmniejsze szczegóły, dzięki czemu wyróżniają się wysoką jakością materiałów oraz wykonania. To produkty premium wytrzymałe oraz designerskie – warto zwrócić uwagę nie tylko na ich funkcjonalność, ale i oryginalne wzornictwo.

Wszystkie znajdujące się tu lunch bagi, w przeciwieństwie do zwykłej torby materiałowej lub plastikowejtermiczne, czyli podtrzymują temperaturę jedzenia, co sprawdza się świetnie zwłaszcza w przypadku ciepłych posiłków.

Jakie zalety mają termiczne lunch torby?

Po pierwsze wyposażone są w specjalne wewnętrzne srebrne podszewki, które zapewniają maksymalną izolację oraz w wodoodporną powłokę zewnętrzną. Termiczna torba pozwala utrzymać żywność w stanie gorącym lub zimnym nawet do kilku godzin. Ponadto można włożyć do środka dodatkowy wkład chłodzący, aby z kolei zapewnić właściwą temperaturę np. kanapkom z wędliną czy serem, a także owocom i jogurtom. Dzięki temu możliwe jest przenoszenie nie tylko śniadania, ale i również obiadu.

W przeciwieństwie do plastikowych odpowiedników lunch torby pozwalają uniknąć zgniecenia posiłku czy rozlania napoju. Niektóre z dostępnych tu modeli są dodatkowo usztywnione, aby zapewnić jeszcze lepsze warunki do przenoszenia jedzenia.

Lunch bag – doskonała alternatywa dla plastikowej torby

Nie tylko ze względu na środowisko warto pomyśleć o takiej zamianie. Termiczne lunch torby w przeciwieństwie do plastikowych jednorazówek są szczelniejsze, bardziej wytrzymałe oraz wyróżniają się lepszą izolacją.

Wszystkie proponowane w Mensa Home produkty są wysokiej jakości i tak zaprojektowane, aby zmaksymalizować świeżość wszystkich zapakowanych w nie artykułów spożywczych lub gotowych dań. Warto je przetestować w praktyce!