Zarówno jakość, ilość, jak i częstotliwość posiłków ma znaczenie. Dlatego m.in. ważne jest drugie śniadanie, które można spakować w lunch box lub tradycyjną śniadaniówkę. Najwyższej jakości produkty proponowane przez Mensa Home, pozwolą na jego spożycie w podróży, szkole czy biurze. Designerskie, praktyczne pojemniki na żywność nadają się także do odgrzania jedzenia w kuchence mikrofalowej. Odporne na uszkodzenia, zapewnią bezpieczne przechowywanie kanapek, przekąsek, sałatek i wiele innych posiłków, które długo pozostaną świeże i gotowe do podania.

Drugie śniadanie – zawsze i wszędzie

Z racji tego, że pojemniki na żywność dostępne w asortymencie różnią się pojemnością, warto zapoznać się ze wszystkimi propozycjami, aby dopasować produkt do swoich potrzeb. Niektórzy, aby spakować drugie śniadanie, potrzebują taki lunch box, który będzie miał np. przegródki na warzywa, kanapki itp. Czasami kolejny posiłek w ciągu dnia wymaga odgrzania. Wówczas przy wyborze konkretnego produktu, warto sprawdzić, czy może on być użytkowany w kuchence mikrofalowej.

W ofercie Mensa Home dostępne są również fantazyjne śniadaniówki dla najmłodszych. Wyróżniają je nie tylko nadruki ze znanymi postaciami z kreskówek, ale i kształty. Jeśli w domu jest mały niejadek, być może wystarczy spakować mu drugie śniadanie do takiego lunch boxu, aby zachęcić dziecko do jedzenia?

Lunch box na domowe jedzenie

W sklepie znajdują się pojemniki premium różniące się kształtami i zastosowaniami, dzięki czemu można w nich zabrać ze sobą kanapki, sałatki, surówki, zupy lub inne ciepłe posiłki przygotowane wcześniej w domu. Lunch boxy charakteryzujące się szczelnymi zamknięciami i zapewniają higieniczne, proste oraz bezpieczne przenoszenie jedzenia, jak i odgrzanie go za pomocą kuchenki mikrofalowej.

Solidnie wykonane i stylowe pojemniki na posiłki, idealne nadają się do tego, aby spakować do nich ulubione przekąski. Są też łatwe w czyszczeniu i nie wchodzą reakcje chemiczne z żywnością, co pozwala na utrzymanie jej świeżości i smaku. Wiele z nich można używać w kuchence mikrofalowej. Jeśli marzą Państwo o tym, aby mieć codziennie możliwość zjedzenia drugiego śniadania, warto zamówić jeden z dostępnych tu produktów!