Kuvings to producent wolnoobrotowych wyciskarek pozwalających na wyciśnięcie warzyw i owoców bez ich miażdżenia i napowietrzania. Zastosowanie takiego procesu wydobywania soków przekłada się na zachowanie większych wartości odżywczych i bardziej smaczniejszy smak. Dodatkowo, sok wyciśnięty za pomocą wyciskarek Kuvings mogą być przechowywane w lodówce nawet do 72 godzin (oczywiście biorąc pod uwagę fakt, iż sok będzie przechowywany w szczelnym naczyniu).

Wyciskarki Kuvings dają również możliwość przygotowania w niej koktajli, przecierów, musów oraz sorbetów – wystarczy jedynie nabyć dodatkowe sitka. W naszej ofercie znajda Państwo bezawaryjne i innowacyjne wyciskarki Kuvings D9900, które pozwolą cieszyć się dawką dziennej porcji witamin i minerałów.

Marka Kuvings została wielokrotnie nagrodzona wieloma prestiżowymi nagrodami zarówno w Polsce, jak i zagranicą. Dużym sukcesem jest z pewnością Laur Konsumenta, którą marka zdobyła już po raz 5 z rzędu w kategorii wyciskarek do soków. Wyciskarki Kuvings wygrały również Kitchen Innovation Design Award i Reddot Award w 2017 roku co tylko podkreśla wyjątkową funkcjonalność i wysokie korzyści płynące z używania wyciskarek.

Kuvings – innowacyjna technologie dla smaku i zdrowia 

O jakości oferowanych wyciskarek wolnoobrotowych, które wytwarza firma Kuvings, decydują technologiczne rozwiązania zapewniające oczekiwany poziom wydajności. Sercem urządzeń są solidne silniki (240 W), które gwarantują utrzymanie odpowiedniej mocy obrotowej sprzętu. Efektywność wyciskania soku jest wysoka również z uwagi na zastosowanie jedynie wysokiej jakości materiałów surowców i komponentów, takich jak elementy ze stali nierdzewnej czy tritanu. Są one wyjątkowo odporne na intensywną eksploatację, a ponadto łatwe w utrzymaniu czystości, co pozwala na niezawodne użytkowanie przez długie lata. 

Niepodatność na uszkodzenia to też zasługa najdrobniejszych akcesoriów, wkładek i zaczepów. Zapewniają one całej konstrukcji stabilność i wytrzymałość na awarie powiązane z oddziałującymi na nie obciążeniami. Między innymi te aspekty sprawiają, że po wyciskarki wolnoobrotowe firmy Kuvings sięga wiele osób ceniących sobie zdrowie oraz nowoczesność i innowacyjną technologię

Wyciskarki wolnoobrotowe firmy Kuvings – funkcjonalność i wygoda 

Precyzyjnie wykonany i odpowiednio szeroki otwór daje możliwość wygodnego wkładania nawet niepokrojonych składników. Innowacyjna technologia z warzywami czy owocami w całości, również tymi twardszymi, radzi sobie dzięki wspomnianej już wysokiej mocy silnika. To zaleta, która przesądza o uniwersalności korzystania z wyciskarki firmy Kuvings, a jednocześnie decyduje o maksymalnej wydajności pozyskiwania soku pełnego witamin i substancji odżywczych zawartych w owocach. Zadbano o odpowiednią wielkość i staranne wykończenie pozostałych przewodów i elementów, co ułatwia czyszczenie urządzenia. Ponadto niektóre akcesoria są w pełni demontowane. 

Innowacyjna technologia oferowana przez wyciskarki wolnoobrotowe firmy Kuvings zapewnia wszechstronność użytkowania. Za ich pomocą istnieje bowiem możliwość przygotowania zdrowych napojów czy koktajli, ale i przyrządzenia przysmaków, które w szczególności docenia się w upalne dni. Chodzi m.in. o pyszne, pełne wartości odżywczych i wolnych od sztucznych ulepszaczy lody, sorbety czy wyraziste smoothies. 

Wyciskarka wolnoobrotowa firmy Kuvings wyróżnia się wydajną, innowacyjną technologią, ale i praktycznie bezdźwięczną pracą silnika – jest on bardzo cichy, dzięki czemu można przygotować zdrowe przekąski i napoje, mając jednocześnie na oku śpiącego malucha czy oglądając ulubiony program w telewizji. Z kolei ciekawy design oraz zwarta konstrukcja sprawiają, że urządzenie z powodzeniem wpisuje się w wystrój nawet najbardziej oryginalnej stylistycznie czy małej kuchni. To wyciskarka wolnoobrotowa zdecydowanie warta zamówienia!