Kuvings to producent wolnoobrotowych wyciskarek pozwalających na wyciśnięcie warzyw i owoców bez ich miażdżenia i napowietrzania. Zastosowanie takiego procesu wydobywania soków przekłada się na zachowanie większych wartości odżywczych i bardziej smaczniejszy smak. Dodatkowo, sok wyciśnięty za pomocą wyciskarek Kuvings mogą być przechowywane w lodówce nawet do 72 godzin (oczywiście biorąc pod uwagę fakt, iż sok będzie przechowywany w szczelnym naczyniu).

Wyciskarki Kuvings dają również możliwość przygotowania w niej koktajli, przecierów, musów oraz sorbetów – wystarczy jedynie nabyć dodatkowe sitka. W naszej ofercie znajda Państwo bezawaryjne i innowacyjne wyciskarki Kuvings D9900, które pozwolą cieszyć się dawką dziennej porcji witamin i minerałów.

Marka Kuvings została wielokrotnie nagrodzona wieloma prestiżowymi nagrodami zarówno w Polsce, jak i zagranicą. Dużym sukcesem jest z pewnością Laur Konsumenta, którą marka zdobyła już po raz 5 z rzędu w kategorii wyciskarek do soków. Wyciskarki Kuvings wygrały również Kitchen Innovation Design Award i Reddot Award w 2017 roku co tylko podkreśla wyjątkową funkcjonalność i wysokie korzyści płynące z używania wyciskarek.